3:3
4:1
- : -

Z.F.K. Petrovice B - TJ Slovan Havířov B  8:7
4. Martin Schulhauser, 15. Martin Schulhauser, 16. Marek Cihelka, 22. Karel Šamonil, 32. Vítězslav Růžička, 36. Karel Šamonil, 39. Martin Schulhauser, 39. Vítězslav Růžička - 7. Jakub Mráz, 7. Marek Krumnikl, 13. Marek Krumnikl, 14. Nicolas Orlovský, 20. Nicolas Orlovský, 24. David Jarošík, 28. Jakub Skupin; rozhodčí: Vít Dostál - Martin Žilinský; vyloučení: 3:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Pavel Šuška ? - Robin Hykl ?; po třetinách: 1:3, 3:3, 4:1;
39:00
38:49
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil Vítězslav Růžička, asistoval Jiří Mareš (8:7).
38:42
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil Martin Schulhauser, asistoval Vítězslav Růžička (7:7).
38:30
Timeout TJ Slovan Havířov B
38:10
Timeout Z.F.K. Petrovice B
35:09
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil Karel Šamonil, asistoval Jiří Mareš (6:7).
31:47
Vyloučen hráč Roman Ochodek družstva Z.F.K. Petrovice B na 2 minuty za sekání.
31:19
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil Vítězslav Růžička, asistoval Martin Schulhauser (5:7).
28:48
Vyloučen hráč Martin Schulhauser družstva Z.F.K. Petrovice B na 2 minuty za hra na zemi.
27:16
Branku družstva TJ Slovan Havířov B vstřelil Jakub Skupin, asistoval David Jarošík (4:7).
26:00
26:00
23:47
Vyloučen hráč Roman Ochodek družstva Z.F.K. Petrovice B na 2 minuty za blokování hokejky.
23:06
Branku družstva TJ Slovan Havířov B vstřelil David Jarošík, asistoval Lukáš Rada (4:6).
21:19
19:32
Branku družstva TJ Slovan Havířov B vstřelil Nicolas Orlovský, asistoval Filip Juřica (3:5).
15:13
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil Marek Cihelka, asistoval Roman Ochodek (3:4).
14:20
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil Martin Schulhauser, asistoval David Tomala (2:4).
13:29
Branku družstva TJ Slovan Havířov B vstřelil Nicolas Orlovský, asistoval Jakub Mrózek (1:4).
13:00
13:00
12:46
Branku družstva TJ Slovan Havířov B vstřelil Marek Krumnikl, asistoval Nicolas Orlovský (1:3).
06:44
Branku družstva TJ Slovan Havířov B vstřelil Marek Krumnikl, asistoval Jakub Labuz (1:2).
06:30
Branku družstva TJ Slovan Havířov B vstřelil Jakub Mráz, asistoval David Jarošík (1:1).
03:40
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil Martin Schulhauser, asistoval Roman Ochodek (1:0).