4:1
1:2
- : -

Flashing Stars Havířov - 1. FBK Eagles Orlová B 5:5
17. Václav Šimčík, 19. Zdeněk Bartoš, 21. Jiří Vyležík, 22. Jakub Michna, 38. Jakub Michna - 1. Tomáš Bečka, 13. Lukáš Louda, 16. Lukáš Louda, 27. Tomáš Bečka, 38. Martin Tököly; rozhodčí: Pavel Janáček - Jiří Večerek; vyloučení: 2:3; využití: 0:2; zásahy brankářů: Marek Nejedlý ? - Štefan Szöke ?; po třetinách: 0:2, 4:1, 1:2;
39:00
37:44
Branku družstva Flashing Stars Havířov vstřelil Jakub Michna, asistoval Dominik Mrowiec (5:5).
37:44
Opět máme srovnáno, Michna opět prostřeluje po skvělém důrazu hostujího golmana. Hra konci utkání má neskutečný spád a tempo.
37:00
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová B vstřelil Martin Tököly, asistoval Tomáš Bečka (4:5).
37:00
Jednoduchá akce hostujícího celku, Loudič vyhodil dlouhý oblouček na útočnou polovinu, Bečka zpracoval a shodil na tristně osamoceného Tokolyho, který již neměl problém trefit odkrytý pravý roh domácí svatyně. Uvidíme, zdali tento moment bude rozhodující pro celé utkání.
35:32
Domácí celek si nyní vybral timeout na spřádání plánů na konec utkání. Uvidíme ,zdali dokaží vymyslet a zrealizovat něco smysluplného, co dokáže překlopit utkání na jejich stranu.
34:35
Hostující hráč s číslem 15 Funzo nyní nedobrzdil svůj pohyb směr brána a trefil domácího obránce. Zdravotníci jsou tak opět v akci. Těžko říct, zdali Funzo svůj pohyb nechtěl zastavit či pouze vlivem setrvačnosti "dojel" až do hráče.
33:13
Klášter nyní vykoupal 3 hráče na polovině hřiště, ovšem svůj projektil vyslal pouze do tyče domácí svatyně. Pokračujeme tedy v remízovém stavu a hře v plných obrátkách.
32:20
Přesilovka zůstala nevyužita a hostující Džurina se vrací na hříště. Pokračujeme tedy ve hře 5 proti 5.
31:30
Piskorz nyní předvedl nádhernou finesu na půli hřiště,kdy zpracoval těžký letící balonek patičkou na spoluhráče na druhé straně hřiště. Tleskáme a věříme ve více podobných "tríčků".
30:53
Po tvrdém střetu se nyní těžce sbírá domácí hráč Vyležík. Po rozpojení mantinelu narazil do jeho hrany a pravděpodobně pro něj dnešní utkání skončilo.
30:05
Vyloučen hráč Dominik Džurina družstva 1. FBK Eagles Orlová B na 2 minuty za sekání.
30:05
Džurina nyní zbytečným faulem na polovině hřiště nabídl velkou výhodu domácímu Flashingu. Uvidíme, jak si s tím domácí celek poradí.
28:07
Domácí hráč Zíka nyní zazdil téměř stoprocentní šanci, kdy místo zametení balonku z metru do branky trestuhodně přestřelil. Tento borec nejspíš prošel pár lekcemi střeleckého umění kanonýra Kozáka. My bychom mu spíš doporučovali "zabijácké" schopnosti Ondráška.
27:15
Utkání je nyní nahoru dolu, ovšem nutnu přiznat,že hostující celek má šancí poněkud víc. Uvidíme, zdali další gol již rozhodne o vítězi dnešního utkání.
26:24
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová B vstřelil Tomáš Bečka, asistoval Lukáš Louda (4:4).
26:24
Máme tady srovnání dnešního utkání. Louda vyslal z poloviny hřiště další jedovku a v předbrankovém prostoru se zjevil Bečka, který ,tak jako na začátku utkání, nekompromisně zavěsil do horní části branky.
26:00
26:00
V závěru třetiny zde máme pouze vyloučení domácího hráče Mrowiece, který vystavil pověstný "strom" hostujícímu hráči Cihlářovi, který se díky tomu těžce zvedal z palubovky.
26:00
25:55
Vyloučen hráč Dominik Mrowiec družstva Flashing Stars Havířov na 2 minuty za bránění ve hře.
25:24
Domácí "Mruvka" nyní pohrdl skvostnou přihrávkou svého spoluhráče Vyležíka a stav tak zůstává nezměněn.
22:58
Zvrat v utkání chce nastartovat hráč hostujícího týmu Filip Kryštof, který svými skvostnými zásahy narušuje rozehrávku domácího týmu. Kryštof alias "klášter", tak chce nechat vzpomenout na své památné utkání z minulého ročníku Divize D, kdy v utkání svého týmu s hostující Olomoucí byl k překvapení všech zúčastněných vyhlášen jako nejužitnější hráč zápasu, za což zaslouží velké uznání.
21:15
Branku družstva Flashing Stars Havířov vstřelil Jakub Michna, asistoval Zdeněk Bartoš (4:3).
21:15
Bartoš nyní prožívá skvělou třetinu. Narýsoval další golovou přihrávku, kterou proměnil Michna nekompromisně. Domácí tým se tak poprve v zápase dostává do vedení. Hostující celek by se měl zvednout, aby mu neujel do konce utkání vlak.
20:01
Branku družstva Flashing Stars Havířov vstřelil Jiří Vyležík, asistoval Zdeněk Bartoš (3:3).
20:01
A je tady vytoužené srovnání domácího celku k nelibosti místního publika. Vyležík prokázal svůj střelecký um, když ze středu hřiště prostřelil backhandem hostujícího golmana přesně nad nohu. Flashing je díky tomuto zápasu nyní na koni. Uvidíme, jak si s tím poradí hostující celek.
18:49
Branku družstva Flashing Stars Havířov vstřelil Zdeněk Bartoš, asistoval Daniel Witosz (2:3).
18:49
Nádhernou akci nyní předvedli hráči domácího týmu. Witosz z rozehrávky mazaně hodil žabičku za obranu hostujícího celku a Bartoš trefil letící balonek téměř z poloviny hřiště přesně do levého horního růžku Pištovi svatyně. Zápas se tímto zásahem dostává ještě více do varu.
16:36
Branku družstva Flashing Stars Havířov vstřelil Václav Šimčík, asistoval Jakub Michna (1:3).
16:36
Posila domácího týmu z Národní ligy Šimčík konečně propálil hostujícího golmana a postaral se o dramatizaci utkání.
15:47
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová B vstřelil Lukáš Louda, asistoval Adam Krmášek (0:3).
15:47
Loudič přídává svou druhou branku v zápase po úspěšně provedené rozehrávce s Adamem Krmáškem. Domácí golman neměl šanci.
15:31
Trestné střílení družstva Flashing Stars Havířov neproměnil Marek Piskorz.
15:31
Babiš nyní hasil své zaváhání pouze za cenu faulu a následného trestného střílení. Trestného střílení se ujal domácí hráč Piskorz, který chtěl předvést jednu svých freestylových parád, ovšem bezúspěšně.
13:37
Funzo nyní mohl litovat svého klasického sklepnutí balonku na slepo. Domácí hráč toho ovšem nebyl schopen zcela využít a svou střelu mířil pouze mimo hrací plochu.
13:00
13:00
Loudič propálil svou pověstnou střelou z poloviny hřiště vše,co mu stálo v cestě, díky čemuž hostující tým vede po 1. třetině již 2:0.
13:00
12:46
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová B vstřelil Lukáš Louda, asistoval Filip Cihlář (0:2).
10:53
Vyloučen hráč Jiří Vyležík družstva Flashing Stars Havířov na 2 minuty za sekání.
09:19
Přesilová hra domácího týmu zatím postrádá přesnější zakončení. Příhrávky si sice dávájí krásné,ale zakončení je tristní.
09:12
Vyloučen hráč Tomáš Bečka družstva 1. FBK Eagles Orlová B na 2 minuty za hra na zemi.
07:15
Vyloučen hráč Michal Kříž družstva 1. FBK Eagles Orlová B na 2 minuty za sekání.
06:30
Ze zákulisí dnešního utkání: Rozhodčí aktuálního zápasu a zápasu předchozího si svůj "kolik" respektive klíče své šatny předali rychleji než reprezentantky Číny na posledním MS.
04:54
Funzo by si měl pořídit brýle , měl volného Krmáška.
03:00
Hra nahoru dolů ,plná energie, která však postrádá přesnější zakončení na obou stranách. Příkladem mohou být 3 střely Tokolyho, které vždy mířili na hruď domácího golmana.
00:22
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová B vstřelil Tomáš Bečka bez asistence (0:1).
00:22
Po fatální chybě domácí obrany si Bečka vychutnal golmana a nekompromisně zavěsil do víka.