2:2
0:5
- : -

Florbal TJ Kobylisy B - Wizards DDM Praha 10 B 5:8
3. Jakub Batěk, 5. Martin Tomanec, 10. Roman Svrček, 22. Daniel Havlíček, 24. Jakub Batěk - 14. Matěj Zdobinský, 25. Matěj Zdobinský, 29. Martin Dušek, 31. Tomáš Vintr, 33. Jan Štercl, 44. Jan Štercl, 45. Jan Štercl, 45. Tomáš Vintr; rozhodčí: Tomáš Cimrman - Jan Gross; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jakub Musil ? - Jakub Urban ?; po třetinách: 3:1, 2:2, 0:5;
45:00
44:48
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 B vstřelil Tomáš Vintr bez asistence (5:8).
44:39
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 B vstřelil Jan Štercl bez asistence (5:7).
43:22
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 B vstřelil Jan Štercl, asistoval Jiří Kropáček (5:6).
39:56
Vyloučen hráč Roman Svrček družstva Florbal TJ Kobylisy B na 2 minuty za sekání.
38:55
Vyloučen hráč Filip Müller družstva Wizards DDM Praha 10 B na 2 minuty za vražení zády.
32:49
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 B vstřelil Jan Štercl, asistoval Michal Šik (5:5).
30:36
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 B vstřelil Tomáš Vintr, asistoval Jan Štercl (5:4).
30:00
30:00
28:49
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 B vstřelil Martin Dušek, asistoval Tomáš Vintr (5:3).
24:07
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 B vstřelil Matěj Zdobinský, asistoval Vít Voltr (5:2).
23:36
Mr. Blend je dnes očividně při chuti. Střílí krásný druhý gól a my doufáme že to dnes bude na hattrick.
23:35
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy B vstřelil Jakub Batěk, asistoval Martin Tomanec (5:1).
21:57
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy B vstřelil Daniel Havlíček, asistoval Matěj Bouček (4:1).
16:48
Přesíla ubráněna a Čuí nadále předvádí stoprocentní bloky.
15:00
15:00
14:38
Vyloučen hráč Roman Svrček družstva Florbal TJ Kobylisy B na 2 minuty za blokování hokejky.
13:04
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 B vstřelil Matěj Zdobinský, asistoval Jiří Kropáček (3:1).
09:40
Cvrda zkušeně obrovskou ránou propálil díru mezi betony gólmana hostí.
09:39
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy B vstřelil Roman Svrček, asistoval Ctirad Malina (3:0).
04:15
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy B vstřelil Martin Tomanec, asistoval Ctirad Malina (2:0).
02:57
Všední asistence v podání Havlise a nekompromisní střela. To je tak, když napřáhne #42.
02:56
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy B vstřelil Jakub Batěk, asistoval Daniel Havlíček (1:0).
01:00
Zdravíme všechny příznivce krásného počasí a florbalu zvláště ze Šatna Areny Kobylisy. Pozdrav rádi směřujeme k protinožcům #21.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Cimrman a Jan Gross.
00:00
00:00
Line-up hostů Wizards DDM Praha 10 B:
00:00
Line-up domácích Florbal TJ Kobylisy B: brankář: Jakub Musil; hráči v poli: Roman Svrček, Jan Hrdlička, Vojtěch Press, Ctirad Malina, Dominik Chlum