0:3
0:1
- : -

FBC Vokovický Šavle - TJ Sokol Dobříš B 3:5
2. Martin Šustr, 6. Jan Pernikář, 6. Jiří Králík - 12. Evžen Teringl, 14. Roman Šebek, 16. Evžen Teringl, 20. Vladimír Drnec, 33. Tomáš Pavlíček; rozhodčí: Ondřej Jícha - Jan Krupička; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Miroslav Šteffl ? - Petr Bláha ?; po třetinách: 3:1, 0:3, 0:1;
36:00
32:37
Branku družstva TJ Sokol Dobříš B vstřelil Tomáš Pavlíček, asistoval Vladimír Drnec (3:5).
24:36
Vyloučen hráč Petr Brychta družstva FBC Vokovický Šavle na 2 minuty za sekání.
24:00
24:00
19:49
Branku družstva TJ Sokol Dobříš B vstřelil Vladimír Drnec, asistoval Jan Vrba (3:4).
15:57
Branku družstva TJ Sokol Dobříš B vstřelil Evžen Teringl, asistoval Petr Veselý (3:3).
13:01
Branku družstva TJ Sokol Dobříš B vstřelil Roman Šebek, asistoval Jakub Brabec (3:2).
12:00
12:00
11:39
Branku družstva TJ Sokol Dobříš B vstřelil Evžen Teringl, asistoval Jan Vrba (3:1).
10:06
Vyloučen hráč Vít Kašpar družstva TJ Sokol Dobříš B na 2 minuty za špatné střídání.
05:58
Branku družstva FBC Vokovický Šavle vstřelil Jiří Králík, asistoval Martin Šustr (3:0).
05:45
Branku družstva FBC Vokovický Šavle vstřelil Jan Pernikář, asistoval Petr Brychta (2:0).
01:03
Branku družstva FBC Vokovický Šavle vstřelil Martin Šustr, asistoval Petr Brychta (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Jícha a Jan Krupička.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Dobříš B:
00:00
Line-up domácích FBC Vokovický Šavle: brankář: Miroslav Šteffl; hráči v poli: Vladimír Oliva, Lukáš Lhotský, Martin Šustr, Jiří Kotáb, Jan Pernikář