4:0
4:3
- : -

FBC Blue Horses - Florbal Praha 11:3
4. Pavel Pulec, 9. Tomáš Leipner, 12. Tomáš Leipner, 15. Tomáš Pichner, 18. Tomáš Pichner, 19. Stanislav Prokop, 20. Tomáš Leipner, 28. Jakub Hříbal, 29. Tomáš Leipner, 30. Stanislav Prokop, 33. Tomáš Leipner - 27. Martin Jakubec, 34. Ondřej Fuxa, 35. Martin Jakubec; rozhodčí: Patrik Trejbal - Lukáš Baloun; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Lukáš Zbránek ? - Jan Vančura ?; po třetinách: 3:0, 4:0, 4:3;
36:00
34:28
Branku družstva Florbal Praha vstřelil Martin Jakubec bez asistence (11:3).
33:15
Branku družstva Florbal Praha vstřelil Ondřej Fuxa, asistoval Jan Šrámek (11:2).
32:43
Branku družstva FBC Blue Horses vstřelil Tomáš Leipner, asistoval Jakub Hříbal (11:1).
29:41
Dvojciferný gólový zisk pro modré koně.
29:01
Branku družstva FBC Blue Horses vstřelil Stanislav Prokop bez asistence (10:1).
28:14
Branku družstva FBC Blue Horses vstřelil Tomáš Leipner, asistoval Tomáš Pichner (9:1).
27:41
Branku družstva FBC Blue Horses vstřelil Jakub Hříbal, asistoval Tomáš Pichner (8:1).
26:32
Poprvé za zápas skóruje i družstvo Florbalu Praha!
26:14
Branku družstva Florbal Praha vstřelil Martin Jakubec, asistoval Jan Bruckner (7:1).
24:00
24:00
21:56
Vyloučen hráč Jan Šrámek družstva Florbal Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
19:58
Branku družstva FBC Blue Horses vstřelil Tomáš Leipner, asistoval František Štiller (7:0).
18:12
Branku družstva FBC Blue Horses vstřelil Stanislav Prokop, asistoval Jaroslav Macík (6:0).
17:09
Branku družstva FBC Blue Horses vstřelil Tomáš Pichner, asistoval Tomáš Leipner (5:0).
14:00
12:00
12:00
11:51
Branku družstva FBC Blue Horses vstřelil Tomáš Leipner, asistoval Stanislav Prokop (3:0).
10:42
Vyloučen hráč Jan Šrámek družstva Florbal Praha na 2 minuty za sekání.
08:02
03:09
Branku družstva FBC Blue Horses vstřelil Pavel Pulec, asistoval Tomáš Leipner (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Patrik Trejbal a Lukáš Baloun.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Praha:
00:00
Line-up domácích FBC Blue Horses: brankář: Lukáš Zbránek; hráči v poli: Pavel Pulec, Jiří Leisch, Stanislav Prokop, Jaroslav Macík, Jakub Drexler