2:0
1:5
- : -

Florbal Praha - T.B.C. LUCERN Králův Dvůr C 5:8
5. Martin Jakubec, 11. Ondřej Fuxa, 16. Martin Jakubec, 20. Jan Rössler, 28. Jan Rössler - 10. Martin Eliáš, 11. Tomáš Vlček, 11. Lukáš Jirásek, 26. Filip Kračmer, 30. Lukáš Provázek, 31. Tomáš Vlček, 31. Martin Eliáš, 35. Tomáš Vlček; rozhodčí: Patrik Trejbal - Lukáš Baloun; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; zásahy brankářů: Jan Vančura ? - Carolina Casado ?; po třetinách: 2:3, 2:0, 1:5;
36:00
35:59
Třetí třetina byla opravdu zajímavá.
35:59
A je to! Utkání končí a tým modrožlutých si odnáší výhru. Naviděnou!
34:10
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr C vstřelil Tomáš Vlček bez asistence (5:8).
34:10
Hráč týmu Florbal Praha s číslem 19 po inkasovaném gólu vzteky kopl do mantinelu. Jako kdyby tušil, ze toto utkání již nevyhrají.
34:10
Zřejmě nepromysleli zákrok, jaký předvedl soupeř a k jejich smůle se míček ocitl opět v pražské síti.
33:38
Timeout Florbal Praha
33:38
Pár minut před koncem si tým Florbal Praha vzal Timeout. Promýšlí snad taktiku jak ošálit soupeře?
31:17
Vyloučen hráč Petr Kasal družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr C na 2 minuty za blokování hokejky.
31:00
Zatímco se hráči z Králova Dvora radují, Pražáci komentují dění slovy "Je todle normální?"
30:57
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr C vstřelil Martin Eliáš, asistoval Lukáš Jirásek (5:7).
30:15
Nemusí ale smutnit dlouho, spoluhráči využili situací a jsou z toho hned dva góly během pár sekund.
30:07
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr C vstřelil Tomáš Vlček, asistoval Petr Kubuš (5:6).
29:41
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr C vstřelil Lukáš Provázek, asistoval Tomáš Vlček (5:5).
29:00
Hráč Jirásek by se teď nejraději propadl 100 metrů pod zem, protože jeho faul (a následné vyloučení) znamenal inkasovaný gól.
28:08
Třetí třetina už je docela zajímavá.
27:48
Branku družstva Florbal Praha vstřelil Jan Rössler, asistoval Martin Jakubec (5:4).
26:51
Vyloučen hráč Lukáš Jirásek družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr C na 2 minuty za nesportovní chování.
26:51
Již druhý trest pro Jiráska z TBC, toto slovo z úst vypouštět neměl, teď si díky tomu posedí dvě minuty na trestné lavici. Příště by měl výrok sudího hodnotit méně vulgárně.
25:39
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr C vstřelil Filip Kračmer, asistoval Patrik Vavruška (4:4).
25:39
Jeho snaha nakonec vyústila ve vyrovnání. Nahrál míček Vavruškovi, který nedal gólmanovi šanci.
25:02
Hráč hostujících číslo 93 nemá své příjmení náhodou. Rve se jako vlk a dnes rozhodně nechce odcházet domu jako poražený.
24:24
Třetí třetina zatím není moc napínavá.
24:00
24:00
Podaří se hochům z Králova Dvora zvrátit nepříznivý stav? Uvidíme. Třetí třetina však bude jistě velmi napínavá.
24:00
23:24
Patrik Vavruška se nyní sžívá s novou holí, je vidět, že to není ono.
22:22
Zlomení hole nebyl dobrý nápad, protože tak si s ní již nezahraje. Doufejme, ze má náhradní a bude se do tohoto zápasu ještě moci zapojit.
20:20
Byl to Patrik Vavruška, kdo po nešťastné akci v rohu drží svojí hokejku, lidově řečeno, "vejpůl".
19:11
Branku družstva Florbal Praha vstřelil Jan Rössler, asistoval Petr Kolář (4:3).
19:11
Po nešťastné rozehrávce obránce TBC domácí vstřelili gól, který je posílá do vedení 4:3.
15:36
Branku družstva Florbal Praha vstřelil Martin Jakubec, asistoval Richard Biško (3:3).
15:04
Eliáš je šťastným příjmením pro hráče sportů s hokejkou. Tohle byla dobrá přihrávka!
14:25
Králodvorští v přesilovce hráli moc pěkně, avšak na branku neletěla ani jedna střela, tak se góly dávají jen stěží.
13:04
Vyloučen hráč Ondřej Hošek družstva Florbal Praha na 2 minuty za sekání.
13:04
Hráč domácích číslo 12 se provinil sekáním. Tyto praktiky by měl provádět spíš doma na zahradě než na florbalovém hřišti.
12:01
První buly vyhrává tým z Králova Dvora. Říká se však, ze první vyhraní z kapsy vyhání, hráči však kapsy nemají, a tak zůstávají v klidu.
12:00
12:00
11:59
Překrásný Jiří, který sedí za časomírou komentuje první třetinu slovy: "Ze začátku jsme se moc akce nedočkali, k závěru třetiny nám však týmy předvedly opravdové gólové hody."
10:42
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr C vstřelil Lukáš Jirásek, asistoval Patrik Vavruška (2:3).
10:07
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr C vstřelil Tomáš Vlček, asistoval Ladislav Griga (2:2).
10:07
Čtyři góly za 49 vteřin a skóre se mění na 2:3. Nešťastný zapisovatel online přenosu ani nestíhá popsat všechny tyto akce svými slovy.
10:00
Branku družstva Florbal Praha vstřelil Ondřej Fuxa, asistoval Josef Vedej (2:1).
09:51
07:21
Patrik Vavruška podnikl sólový únik, když však chtěl poslat svému spoluhráči přihrávku, trefil jen hráče druhého týmu, čímž tato nadějná akce skončila.
06:50
To se moc nepovedlo. Hráč TBC s trojkou na zádech omylem míček poslal až za mantinel, tam si jeho přihrávka bohužel nikoho nenašla.
06:12
Hostující tým vyvíjí větší a větší tlak na soupeřově polovině a cítí šanci na vyrovnání.
04:41
04:41
Hráč číslo 3 posílá tým Florbal Praha do vedení. Stav je 1:0.
04:10
Florbal Praha zahrozil střelou do prázdné brány, bohužel hráč nezamířil přesně a bránu netrefil.
02:57
Hráč Jirásek svůj zákrok komentuje slovy: "Myslím si, ze to byl sporný zákrok, ale jak se říká, maminka a rozhodčí mají vždycky pravdu."
02:12
Vyloučen hráč Lukáš Jirásek družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr C na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
02:12
Nadzvednutím soupeřovy hole se provinil hráč Jirásek. Dostal dvouminutový trest. Nyní zpytuje svědomí na trestné lavici.
02:06
Patrik Vavruška předvedl neskutečný obranný zákrok na hraně brankoviště.
01:36
Zatím sledujeme vyrovnanou hru a byli jsme svědky jedné střely vysoko nad branku týmu Florbal Praha.
00:01
Za hostující tým překvapivě nastoupil Patrik Vavruška, který běžně hraje za tým "D".