2:1
4:1
- : -

1. FBK Eagles Orlová B - FBC Letka Netopýři B 6:6
20. Tomáš Přeček, 23. Tomáš Přeček, 27. Filip Kryštof, 27. Dominik Džurina, 30. Petr Kantek, 31. Tomáš Bečka - 4. Vojtěch Kocur, 8. Dominik Hubl, 8. Dominik Hubl, 8. Ondřej Šrom, 23. Vojtěch Kocur, 38. Martin Ritz; rozhodčí: Vojtěch Byrtus - Petr Kopřiva; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Martin Siřinek ? - Aleš Látal ?; po třetinách: 0:4, 2:1, 4:1;
39:00
38:29
Timeout FBC Letka Netopýři B
37:42
Branku družstva FBC Letka Netopýři B vstřelil Martin Ritz, asistoval Vojtěch Kocur (6:6).
37:37
Timeout 1. FBK Eagles Orlová B
37:37
Vyloučen hráč Tomáš Bečka družstva 1. FBK Eagles Orlová B na 2 minuty za sekání.
30:44
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová B vstřelil Tomáš Bečka, asistoval Lukáš Louda (6:5).
29:55
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová B vstřelil Petr Kantek, asistoval Filip Cihlář (5:5).
26:53
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová B vstřelil Dominik Džurina, asistoval Adam Krmášek (4:5).
26:53
Krásná crosová přihravka Adama Krmaška na spolužáka Dominika Džurinu. Stav 4:5.
26:18
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová B vstřelil Filip Kryštof, asistoval Petr Kantek (3:5).
26:00
26:00
25:00
Funzo mířil na hattrick střela se však sotva dokutálela k brankaři.
22:35
Branku družstva FBC Letka Netopýři B vstřelil Vojtěch Kocur, asistoval Marcel Kachyňa (2:5).
22:19
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová B vstřelil Tomáš Přeček bez asistence (2:4).
22:19
Špatného výhozu golmana využil rychlý Funzo, který si připisuje druhý gol v utkání.
19:11
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová B vstřelil Tomáš Přeček, asistoval Jakub Kožušník (1:4).
19:11
Skvělý Funzo Funzič přepvapil obranu Letky svou pohotovostí a snižuje střelou pod víko na 1:4.
13:00
13:00
07:47
Branku družstva FBC Letka Netopýři B vstřelil Ondřej Šrom, asistoval Viktor Fiala (0:4).
07:39
Branku družstva FBC Letka Netopýři B vstřelil Dominik Hubl, asistoval Martin Ritz (0:3).
07:10
Branku družstva FBC Letka Netopýři B vstřelil Dominik Hubl, asistoval Marcel Kachyňa (0:2).
03:03
Branku družstva FBC Letka Netopýři B vstřelil Vojtěch Kocur, asistoval Ondřej Šrom (0:1).