2:4
1:1
- : -

IBK Svatý hole Kladno - Sport Eden Beroun 5:8
3. Václav Babor, 8. Václav Babor, 18. Michal Šmíd, 21. Jiří Hloušek, 33. Jan Holý - 5. Jiří Luňáček, 10. Jiří Luňáček, 12. Jiří Luňáček, 13. Lukáš Leipert, 18. Milan Bachan, 20. Marek Stýblo, 22. Martin Mikáska, 30. František Veselý; rozhodčí: Patrik Trejbal - Lukáš Baloun; vyloučení: 5 + Václav Juklíček OS:3 + Martin Mikáska 5 + ČK1; využití: 1:1; diváků: 21; zásahy brankářů: Lukáš Mach ? - Marek Černý ?; po třetinách: 2:3, 2:4, 1:1;
36:00
34:05
Napětí stoupá a další závažný trest na sebe nenechal dlouho čekat. Hráč Edenu "Mikáska" po poznámkách na soupeře dostal červenou kartu!
34:01
Vyloučen hráč Martin Mikáska družstva Sport Eden Beroun na 5 minut za nesportovní chování.
34:01
Vyloučen hráč Martin Mikáska družstva Sport Eden Beroun do konce utkání.
34:01
Vyloučen hráč Tomáš Hušák družstva IBK Svatý hole Kladno na 2 minuty za bránění ve hře.
32:43
Branku družstva IBK Svatý hole Kladno vstřelil Jan Holý, asistoval Jiří Bareš (5:8).
32:15
Hra se nám přiostřuje. Je vidět napětí na obou stranách. Faul za faulem...
31:01
Vyloučen hráč Peter Pfeiffer družstva Sport Eden Beroun na 2 minuty za špatné střídání.
29:02
Branku družstva Sport Eden Beroun vstřelil František Veselý, asistoval Lukáš Leipert (4:8).
29:02
Vyloučen hráč Václav Juklíček družstva IBK Svatý hole Kladno na 2 minuty za nesportovní chování.
29:02
Vyloučen hráč Václav Juklíček družstva IBK Svatý hole Kladno - osobní trest.
27:06
Oslabení Edenský tým zvládá s přehledem. Mají na svém kontě dokonce více gólových příležitostí.
24:00
24:00
23:59
Hráč Edenu Beroun si musí odpykat trest za 4 minuty.. Po faulu si neodpustil hloupé poznámky a rozhodčí takové manýry nebude tolerovat!!
22:52
Vyloučen hráč Martin Mikáska družstva Sport Eden Beroun na 2 minuty za nedovolené vrážení.
22:52
Vyloučen hráč Martin Mikáska družstva Sport Eden Beroun na 2 minuty za nesportovní chování.
22:52
Vyloučen hráč Jan Juklíček družstva IBK Svatý hole Kladno na 2 minuty za nesportovní chování.
21:44
Branku družstva Sport Eden Beroun vstřelil Martin Mikáska, asistoval Marek Stýblo (4:7).
20:44
Branku družstva IBK Svatý hole Kladno vstřelil Jiří Hloušek, asistoval Jan Marek (4:6).
19:17
Branku družstva Sport Eden Beroun vstřelil Marek Stýblo, asistoval Lukáš Leipert (3:6).
17:47
Nepříjemný moment... Nešťastný pád zapříčinil otřes jednoho z hráčů Edenu. Naštěstí hráč komunikuje a vypadá, že bude v pořádku.
17:25
Branku družstva Sport Eden Beroun vstřelil Milan Bachan, asistoval Lukáš Leipert (3:5).
17:05
Branku družstva IBK Svatý hole Kladno vstřelil Michal Šmíd, asistoval Jiří Bareš (3:4).
13:15
Radost pohledět na tohle utkání. Jedna šance střídá druhou a branek padá požehnaně. Kdo dnes nezavítal do Edenu, udělal velikou chybu....
12:45
Branku družstva Sport Eden Beroun vstřelil Lukáš Leipert, asistoval Jan Resl (2:4).
12:00
12:00
11:59
11:34
Branku družstva Sport Eden Beroun vstřelil Jiří Luňáček, asistoval Adam Hozman (2:3).
11:34
Od začátku si šel pro hattrick.. Překrásný Jiří dnes ukazuje velikou kvalitu v zakončení!
09:33
Branku družstva Sport Eden Beroun vstřelil Jiří Luňáček, asistoval František Veselý (2:2).
09:33
Luňáček dnes pálí opravdu ostrými!! Již druhý gól. Ale to zastínila perfektní asistence v podání Fandy Veselého. Jeho první body v novém dresu a musíme jako nestranní pořadatelé říci, že zatím hraje famózně!
07:46
Branku družstva IBK Svatý hole Kladno vstřelil Václav Babor, asistoval Jan Holý (2:1).
05:17
Vyloučen hráč Tomáš Prchal družstva IBK Svatý hole Kladno na 2 minuty za sekání.
04:57
Konečně to vypadá, že jsme svědky zajímavého utkání! Po úvodním oťukávání se začíná hrát útočný a atraktivní florbal. Jen aby to tak pokračovalo..
04:16
Branku družstva Sport Eden Beroun vstřelil Jiří Luňáček, asistoval Milan Bachan (1:1).
02:25
Branku družstva IBK Svatý hole Kladno vstřelil Václav Babor, asistoval Pavel Hušák (1:0).
01:41
A je to tady! Domácí mužstvo (vedeno jako HOSTÉ) vstupuje do svého prvního utkání v tento hrací den. Začátek utkání vypadá nervózně z obou stran.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Patrik Trejbal a Lukáš Baloun.
00:00
00:00
Line-up hostů Sport Eden Beroun: brankář: Marek Černý; hráči v poli: Peter Pfeiffer, František Veselý, Jan Resl, Jiří Luňáček, Milan Bachan