2:1
4:2
- : -

IBK Kubánský Klan B - MISTŘI!!! - TJ Sokol Dobříš 8:3
3. Jakub Valchář, 3. Tomáš Furch, 13. Jakub Valchář, 16. Jakub Valchář, 28. Tomáš Furch, 31. Tomáš Furch, 34. Jakub Valchář, 35. Pavel Šusta - 14. Lukáš Unger, 25. Tomáš Pavlíček, 28. Jakub Brajer; rozhodčí: Martin Pavlík - Václav John; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Petr Konáš ? - Michal Kolář ?; po třetinách: 2:0, 2:1, 4:2;
36:00
34:05
Timeout TJ Sokol Dobříš
34:05
Branku družstva IBK Kubánský Klan B - MISTŘI!!! vstřelil Pavel Šusta, asistoval Josef Žemlička (8:3).
33:31
Branku družstva IBK Kubánský Klan B - MISTŘI!!! vstřelil Jakub Valchář, asistoval Ladislav Němeček (7:3).
30:55
Vyloučen hráč Ladislav Němeček družstva IBK Kubánský Klan B - MISTŘI!!! na 2 minuty za sekání.
30:03
Branku družstva IBK Kubánský Klan B - MISTŘI!!! vstřelil Tomáš Furch, asistoval Dominik Walter (6:3).
27:56
Branku družstva IBK Kubánský Klan B - MISTŘI!!! vstřelil Tomáš Furch, asistoval Ladislav Němeček (5:3).
27:42
Branku družstva TJ Sokol Dobříš vstřelil Jakub Brajer, asistoval Michal Kolář (4:3).
24:14
Branku družstva TJ Sokol Dobříš vstřelil Tomáš Pavlíček bez asistence (4:2).
24:00
24:00
15:45
Branku družstva IBK Kubánský Klan B - MISTŘI!!! vstřelil Jakub Valchář, asistoval Pavel Šusta (4:1).
13:48
Branku družstva TJ Sokol Dobříš vstřelil Lukáš Unger, asistoval Vojtěch Paul (3:1).
12:51
Branku družstva IBK Kubánský Klan B - MISTŘI!!! vstřelil Jakub Valchář, asistoval Tomáš Furch (3:0).
12:00
12:00
07:07
Vyloučen hráč Matouš Bolek družstva TJ Sokol Dobříš na 2 minuty za blokování hokejky.
02:38
Branku družstva IBK Kubánský Klan B - MISTŘI!!! vstřelil Tomáš Furch, asistoval Jakub Valchář (2:0).
02:28
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Pavlík a Václav John.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Dobříš: brankář: Michal Kolář; hráči v poli: Lukáš Unger, Tomáš Krejcárek, Vít Bohata, Vojtěch Paul, Jakub Brabec