0:3
0:1
- : -

T.B.C. LUCERN Králův Dvůr C - Florbal TJ Kobylisy C 0:7
2. Václav Trousil, 8. David Ledvinka, 12. Ctirad Malina, 15. Ctirad Malina, 16. Ondřej Kunc, 22. Tomáš Procházka, 25. Ondřej Neužil; rozhodčí: Jakub Šimek - Daniel Pešek; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Tomáš Kubata ?, Carolina Casado ? - Jakub Musil ?; po třetinách: 0:3, 0:3, 0:1;
36:00
33:36
Králův Dvůr již několik minut v 6 lidech zamknul svého soupeře na půlce hřiště. Obdivuhodné snažení by mohlo být odměněno brankou.
28:13
Vyloučen hráč Filip Kračmer družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr C na 2 minuty za špatné střídání.
24:30
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy C vstřelil Ondřej Neužil, asistoval Milan Baloun (0:7).
24:30
Ondřej Neužil, zneužil oslabení týmu Králův Dvůr a vstřeluje branku. Stav utkání 0:7.
24:00
24:00
23:10
Hráč Lukáš Provázek svým brutálním nadzvednutím soupeřovi hole ohrozil diváky na ochozu. I přes protesty věrných fanoušků byl vyloučen a odsedí si 2 minuty.
23:05
Vyloučen hráč Lukáš Provázek družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr C na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
21:58
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy C vstřelil Tomáš Procházka, asistoval Václav Trousil (0:6).
21:58
Střídání brankáře. Nový brankář Carolina Casado družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr C
15:41
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy C vstřelil Ondřej Kunc, asistoval Václav Trousil (0:5).
15:41
A Kobylisy přidávají další branku! Králův Dvůr by měl zmobilizovat své síly.
14:18
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy C vstřelil Ctirad Malina, asistoval Lukáš Vinter (0:4).
14:18
Ctirad Malina přidává další branku pro Kobylisy! Nevím jak vy, ale toto jméno utkvělo v mé paměti.
12:01
Tipéři pozor, začíná nám druhá třetina!
12:00
12:00
11:18
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy C vstřelil Ctirad Malina, asistoval Roman Svrček (0:3).
11:18
Ctirad Malina!! Svojí vyzrálou střelou přispěl k sladkému tří brankovému náskoku.
10:27
Po 10. minutách svojí vyčkávací taktikou dominují Kobylisy. Nicméně nalijme si čistého vína, vše se může brzo změnit.
07:10
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy C vstřelil David Ledvinka, asistoval Roman Svrček (0:2).
07:10
Kobylisy branka!! David Ledvinka svojí svižnou střelou překvapil brankáře. Davide, jen tak dál ...
03:36
Na zápas přihlíží 10 věrných fanoušků a pracovitý zapisovatel.
01:14
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy C vstřelil Václav Trousil, asistoval Ondřej Kunc (0:1).
01:14
A máme zde první gol utkání. Pan Trousil se trefil přímo bravůrně a utrousil pro svůj tým důležitou branku.