2:1
2:1
- : -

1. SC TEMPISH Vítkovice B - TJ Slovan Havířov 5:4
10. Michal Popelka, 22. Vilém Planka, 28. Jakub Neděla, 34. Petr Popala, 42. Eduard Csölle - 8. Václav Kyc, 9. Kamil Soják, 17. Kamil Soják, 45. Jakub Hloušek; rozhodčí: Matěj Chovanec - Šimon Chovanec; vyloučení: 0:4; využití: 1:0; zásahy brankářů: Dominik Bukovič ? - Lukáš Vrba ?; po třetinách: 1:2, 2:1, 2:1;
45:00
44:41
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Jakub Hloušek, asistoval Filip Kočí (5:4).
42:14
Timeout TJ Slovan Havířov
41:25
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil Eduard Csölle bez asistence (5:3).
39:27
Vyloučen hráč Jiří Pawlas družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
33:14
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil Petr Popala, asistoval David Krištof (4:3).
30:00
30:00
27:06
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil Jakub Neděla bez asistence (3:3).
23:25
Vyloučen hráč Kamil Soják družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za hrubost.
21:43
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil Vilém Planka, asistoval Petr Popala (2:3).
16:24
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Kamil Soják, asistoval Jakub Hloušek (1:3).
15:00
15:00
14:09
Vyloučen hráč Jakub Hloušek družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za sekání.
12:25
Vyloučen hráč Kamil Soják družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
09:33
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil Michal Popelka, asistoval Jakub Neděla (1:2).
08:57
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Kamil Soják bez asistence (0:2).
07:30
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Václav Kyc, asistoval Jiří Pawlas (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Matěj Chovanec a Šimon Chovanec.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Slovan Havířov: brankář: Lukáš Vrba; hráči v poli: David Vrána, Jan Brija, David Třetina, Nicolas Orlovský, Kamil Soják