2:3
1:3
- : -

DDM Horní Počernice ORKA - FBC Draci Říčany 5:8
7. Karel Kicherer, 14. Adam Šindelář, 19. Karel Kicherer, 30. Adam Šindelář, 40. David Tománek - 10. Vojtěch Kos, 11. Michal Strieženec, 20. Vítězslav Špok, 21. Vítězslav Špok, 25. Jakub Vykouk, 36. Vojtěch Honzák, 38. Michal Strieženec, 40. David Tománek; rozhodčí: Michael Zeman - Jaroslav Verner; vyloučení: 4:4; využití: 1:2; diváků: 12; zásahy brankářů: Jiří Marvan ? - František Lerch ?; po třetinách: 2:2, 2:3, 1:3;
45:00
44:30
Vyloučen hráč Marek Flutka družstva DDM Horní Počernice ORKA na 2 minuty za hrubost.
40:48
Trestné střílení družstva DDM Horní Počernice ORKA neproměnil Tomáš Hruška.
39:54
Vlastní branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil David Tománek (5:8).
39:14
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil David Tománek, asistoval Jakub Blažek (4:8).
39:01
Vyloučen hráč Michal Strieženec družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za blokování hokejky.
37:29
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil Michal Strieženec, asistoval Ondřej Kubeš (4:7).
36:32
Timeout FBC Draci Říčany
35:31
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil Vojtěch Honzák, asistoval Marek Honzák (4:6).
33:16
Vyloučen hráč Adam Šindelář družstva DDM Horní Počernice ORKA na 2 minuty za hrubost.
31:52
Vyloučen hráč David Tománek družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za nesportovní chování.
31:01
Vyloučen hráč Jakub Blažek družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za blokování hokejky.
30:00
30:00
29:06
Branku družstva DDM Horní Počernice ORKA vstřelil Adam Šindelář, asistoval Karel Kicherer (4:5).
24:44
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil Jakub Vykouk, asistoval Daniel Dřízhal (3:5).
20:43
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil Vítězslav Špok, asistoval Ondřej Kubeš (3:4).
19:43
Vyloučen hráč Tadeáš Přibyl družstva DDM Horní Počernice ORKA na 2 minuty za špatné střídání.
19:02
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil Vítězslav Špok bez asistence (3:3).
18:46
Branku družstva DDM Horní Počernice ORKA vstřelil Karel Kicherer, asistoval Adam Šindelář (3:2).
15:00
15:00
13:35
Branku družstva DDM Horní Počernice ORKA vstřelil Adam Šindelář, asistoval Matěj Čech (2:2).
12:37
Vyloučen hráč David Tománek družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za bránění ve hře.
10:50
09:52
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil Vojtěch Kos, asistoval David Tománek (1:1).
09:06
Vyloučen hráč Tobiáš Chaloupka družstva DDM Horní Počernice ORKA na 2 minuty za sekání.
06:17
Branku družstva DDM Horní Počernice ORKA vstřelil Karel Kicherer, asistoval Tadeáš Přibyl (1:0).