2:0
4:0
- : -

FBC Žraloci Příbram - FLK Zdar Bar 8:1
2. Ervín Landauer, 7. Ervín Landauer, 21. Marek Roubíček, 22. Pavel Hudík, 29. Jakub Dvořák, 30. Pavel Hudík, 34. Marek Roubíček, 35. Pavel Hudík - 2. Petr Černý; rozhodčí: Martin Pavlík - Václav John; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Kristian Petřvalský ? - Martin Lepšík ?; po třetinách: 2:1, 2:0, 4:0;
36:00
34:49
Góly Roubíčka a Hudíka znamenají stav 8:1!!!
34:24
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil Pavel Hudík, asistoval Marek Roubíček (8:1).
33:38
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil Marek Roubíček, asistoval Pavel Hudík (7:1).
29:48
Góóóóól! Žraloci zvyšují na 6:1!!!
29:47
28:10
Po pár vlažných minutách je tu další gól Žraloků!
28:02
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil Jakub Dvořák, asistoval Pavel Hudík (5:1).
24:10
3. třetina zahájena!
24:00
24:00
23:30
Poslední vteřiny druhé třetiny. Padne další gól?
22:45
Zdar Bar během posledních minutek vyslal několik nebezpečných střel! Šance na obou stranách. Nic není rozhodnuto.
21:12
Blesková střela Hudíka! Žraloci vedou 4:1.
21:11
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil Pavel Hudík, asistoval Jakub Dvořák (4:1).
20:26
Domácí vstřelili další branku a dostávají se do dvoubrankového vedení.
20:25
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil Marek Roubíček, asistoval Ervín Landauer (3:1).
17:30
Ani tato přesilovka neskončila gólem
15:30
Faul!!! Po faulu v blízkosti vlastní branky se na trestné lavici ocitá kapitán domácích Roubíček.
15:28
Vyloučen hráč Marek Roubíček družstva FBC Žraloci Příbram na 2 minuty za blokování hokejky.
12:34
Co asi přinese druhá třetina?
12:00
12:00
11:59
ZdarBaristi ke konci třetiny dominovali. Žraloci ztěžka popadají dech.
08:15
Žraloci svou přesilovou hru nezúročili, Nevyužitá přesilovka na straně domácích.
06:15
Vyloučen hráč Jiří Spilka družstva FLK Zdar Bar na 2 minuty za sekání.
06:15
A máme tu první vyloučení!!! Po krátké diskusi s rozhodčím odchází na trestnou lavci ZdarBarista s číslem 7 za sekání.
06:05
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil Ervín Landauer bez asistence (2:1).
04:44
Následuje několik spíše nezáživných minut. Obě strany prahnout po gólu, skóre ovšem zůstává stejné.
02:00
Svižný začátek zápasu!!!! Stav po necelých dvou minutách 1:1!
01:59
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil Ervín Landauer, asistoval Jakub Dvořák (1:1).
01:10
Branku družstva FLK Zdar Bar vstřelil Petr Černý, asistoval Jaroslav Sita (0:1).