2:2
0:0
- : -

PALERMO PŘÍBRAM - TJ Sokol Královské Vinohrady D 2:3
21. Lukáš Kuba, 22. Lukáš Riegel - 11. Tomáš Bárta, 13. Miroslav Šíp, 14. Miroslav Šíp; rozhodčí: Dominik Dolejš - Jan Husák; vyloučení: 3:1 + Tomáš Bárta 5; využití: 1:1; diváků: 5; zásahy brankářů: Marek Schneeberg ? - Robert Šimáček ?; po třetinách: 0:1, 2:2, 0:0;
36:00
35:09
Timeout PALERMO PŘÍBRAM
34:27
Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady D
27:47
Vyloučen hráč Tomáš Bárta družstva TJ Sokol Královské Vinohrady D na 5 minut za hrubost.
25:15
Vyloučen hráč Daniel Schwab družstva PALERMO PŘÍBRAM na 2 minuty za špatné střídání.
24:00
24:00
21:32
Branku družstva PALERMO PŘÍBRAM vstřelil Lukáš Riegel, asistoval Kamil Vohradský (2:3).
20:36
Branku družstva PALERMO PŘÍBRAM vstřelil Lukáš Kuba, asistoval Aleš Bambas (1:3).
18:41
Vyloučen hráč Petr Ježek družstva TJ Sokol Královské Vinohrady D na 2 minuty za nedovolené vrážení.
13:37
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady D vstřelil Miroslav Šíp, asistoval Jakub Vrzák (0:3).
12:41
12:00
12:00
11:32
Vyloučen hráč Vít Schneider družstva PALERMO PŘÍBRAM na 2 minuty za nedovolené vrážení.
10:23
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady D vstřelil Tomáš Bárta, asistoval Petr Ježek (0:1).
08:14
Vyloučen hráč Vít Schneider družstva PALERMO PŘÍBRAM na 2 minuty za blokování hokejky.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dominik Dolejš a Jan Husák.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Královské Vinohrady D:
00:00
Line-up domácích PALERMO PŘÍBRAM: brankář: Marek Schneeberg; hráči v poli: Aleš Bambas, Daniel Schwab, Jiří Ureš, Vít Kožíšek, Vít Schneider