0:3
3:1
- : -

FBC Mohelnice - FbC Asper Šumperk 4:6
6. Tomáš Mekyska, 27. Tomáš Mekyska, 32. Tomáš Mekyska, 36. Ondřej Papuk - 6. Matyáš Valenta, 10. Tomáš Kubíček, 14. Jan Jarmar, 15. Matyáš Valenta, 16. Jan Jarmar, 26. Jan Jarmar; rozhodčí: Ladislav Špaček - Václav Jiruška; vyloučení: 1:1; využití: 1:1; zásahy brankářů: Vojtěch Hrachovina ? - Vojtěch Kubíček ?; po třetinách: 1:2, 0:3, 3:1;
36:00
35:30
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil Ondřej Papuk bez asistence (4:6).
31:45
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil Tomáš Mekyska, asistoval Ondřej Papuk (3:6).
26:24
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil Tomáš Mekyska, asistoval Miroslav Tesař (2:6).
25:50
Vyloučen hráč Adam Ston družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za sekání.
25:12
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jan Jarmar, asistoval Jiří Flašar (1:6).
24:00
24:00
23:10
Vyloučen hráč Tomáš Paprsek družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:06
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jan Jarmar, asistoval Tomáš Kubíček (1:5).
14:31
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Matyáš Valenta, asistoval Jan Jarmar (1:4).
13:06
12:00
12:00
09:10
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Tomáš Kubíček, asistoval Jan Jarmar (1:2).
05:20
05:02
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ladislav Špaček a Václav Jiruška.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Asper Šumperk: brankář: Vojtěch Kubíček; hráči v poli: Theodor Wind, Matyáš Valenta, Filip Černohous, Jan Jarmar, Tomáš Kubíček