1:1
2:2
- : -

Sport Eden Beroun - SK Kladno Raisins 4:5
2. Marek Stýblo, 22. Adam Hozman, 27. Milan Bachan, 30. Martin Mikáska - 1. Martin Bořkovec, 5. Radoslav Hasaj, 21. Radoslav Hasaj, 29. Radoslav Hasaj, 34. Jan Pavlík; rozhodčí: Jakub Šimek - Daniel Pešek; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Marek Černý ? - Petr Tlustý ?; po třetinách: 1:2, 1:1, 2:2;
36:00
35:59
Zápas končí těsnou prohrou Berouna. Diváci děkují oběma týmům za pěknou podívanou.
35:50
Toto nebylo příjemné! Hráč hostujícího družstva se obořil na pořadatele pár sekund před koncem.
33:41
Branku družstva SK Kladno Raisins vstřelil Jan Pavlík, asistoval Jan Kuchař (4:5).
33:41
Dva Honzové z Kladna šanci proměnili. Eden má stále čas skóre zápasu otočit.
29:34
Branku družstva Sport Eden Beroun vstřelil Martin Mikáska, asistoval Lukáš Leipert (4:4).
29:34
To byla tutovka! O pár sekund později skóruje i Beroun.
29:07
Hattrick pro kladenskou osmičku.
28:58
Branku družstva SK Kladno Raisins vstřelil Radoslav Hasaj, asistoval Jan Kuchař (3:4).
26:22
Branku družstva Sport Eden Beroun vstřelil Milan Bachan, asistoval Marek Černý (3:3).
26:22
Úžasné! Branku trefuje hráč Bachan s asistencí samotného gólmana. Skvělá akce.
24:01
Jsou slyšet týmové pokřiky a to značí, že startuje poslední třetina už poměrně vypjatého utkání.
24:00
24:00
21:46
Branku družstva Sport Eden Beroun vstřelil Adam Hozman, asistoval Peter Pfeiffer (2:3).
21:46
Tak to je fantastické!!! Svoji první branku dnešního turnaje dává a stahuje náskok hráč s číslem 13, Adam Hozman. A pak že třináctka nosí smůlu.
20:16
Branku družstva SK Kladno Raisins vstřelil Radoslav Hasaj, asistoval Martin Bořkovec (1:3).
20:16
Již třetí branka v podání té samé dvojice! 8 a 38 nosí Kladnu šťěstí.
16:59
Hráč z řad kladenských rozinek taktéž končí na zemi, stačí srovnat mantinel a hra pokračuje.
15:19
Střelba hráče Resla neskončila v síti, nýbrž až za mantinelem. Hra pokračuje a napětí stále sílí.
12:00
12:00
11:59
První třetina je nyní minulostí.
08:55
Na zemi po střetu leží kapitán edenských, Lukáš Leipert, faul ovšem odpískán nebyl.
07:18
Domácí tým s přehledem ustál oslabení a je opět v plné síle.
05:18
Vyloučen hráč Marek Stýblo družstva Sport Eden Beroun na 2 minuty za špatné střídání.
04:03
01:12
Branku družstva Sport Eden Beroun vstřelil Marek Stýblo, asistoval Martin Mikáska (1:1).
01:12
To si domácí tým nenechá líbit a odpovídá vstřelenou brankou v podání hráče Stýbla.
00:35
Branku družstva SK Kladno Raisins vstřelil Martin Bořkovec, asistoval Radoslav Hasaj (0:1).
00:35
Gesto zmaru, brankářova hlava v dlaních. Skóre dnešního zápasu otevřel hostující tým.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Šimek a Daniel Pešek.
00:00
00:00
Line-up hostů SK Kladno Raisins:
00:00
Line-up domácích Sport Eden Beroun: brankář: Marek Černý; hráči v poli: Peter Pfeiffer, František Veselý, Jan Resl, Jiří Luňáček, Milan Bachan