3:2
1:2
- : -

FAT PIPE Traverza Mukařov B - IBK Svatý hole Kladno 5:5
9. Karel Štipka, 14. Jan Holický, 19. Tadeáš Velechovský, 23. Jakub Votruba, 31. Jakub Votruba - 10. Ondřej Kujan, 19. Jiří Hloušek, 21. Pavel Habada, 27. Michal Šmíd, 36. Jiří Hloušek; rozhodčí: Patrik Trejbal - Lukáš Baloun; vyloučení: 3:2; využití: 2:1; diváků: 6; zásahy brankářů: Michal Kovrzek ? - Lukáš Mach ?; po třetinách: 1:1, 3:2, 1:2;
35:13
Timeout FAT PIPE Traverza Mukařov B
35:13
Branku družstva IBK Svatý hole Kladno vstřelil Jiří Hloušek, asistoval Lukáš Mach (5:5).
30:29
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov B vstřelil Jakub Votruba, asistoval Adam Havránek (5:4).
28:30
Vyloučen hráč Tomáš Hušák družstva IBK Svatý hole Kladno na 2 minuty za bránění ve hře.
26:54
Branku družstva IBK Svatý hole Kladno vstřelil Michal Šmíd, asistoval Jan Marek (4:4).
24:49
Vyloučen hráč Štěpán Weiss družstva FAT PIPE Traverza Mukařov B na 2 minuty za sekání.
24:00
24:00
22:44
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov B vstřelil Jakub Votruba, asistoval Tadeáš Velechovský (4:3).
20:13
Branku družstva IBK Svatý hole Kladno vstřelil Pavel Habada, asistoval Václav Babor (3:3).
19:51
Vyloučen hráč Tadeáš Velechovský družstva FAT PIPE Traverza Mukařov B na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
18:55
Branku družstva IBK Svatý hole Kladno vstřelil Jiří Hloušek, asistoval Václav Juklíček (3:2).
18:31
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov B vstřelil Tadeáš Velechovský, asistoval Adam Havránek (3:1).
16:38
Vyloučen hráč Jan Marek družstva IBK Svatý hole Kladno na 2 minuty za špatné střídání.
13:36
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov B vstřelil Jan Holický, asistoval Karel Štipka (2:1).
12:00
12:00
09:30
Tak to byl zákon akce a reakce! Odpověď druhého týmu na sebe nenechala dlouho čekat.
09:01
Branku družstva IBK Svatý hole Kladno vstřelil Ondřej Kujan bez asistence (1:1).
08:57
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov B vstřelil Karel Štipka, asistoval Jakub Votruba (1:0).
08:16
Hráč s výrokem rozhodčího nesouhlasil. "Čistější už to být nemohlo!!!", komentoval situaci..
07:02
Šance se střídají na obou stranách, ale vyložené šance zatím nebyly..
04:32
Vyloučen hráč Tadeáš Velechovský družstva FAT PIPE Traverza Mukařov B na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Patrik Trejbal a Lukáš Baloun.
00:00
00:00
Line-up hostů IBK Svatý hole Kladno:
00:00
Line-up domácích FAT PIPE Traverza Mukařov B: brankář: Tomáš Obrtlík; hráči v poli: Jakub Votruba, Jan Hruška, Tadeáš Velechovský, Tomáš Turek, Adam Havránek