0:2
2:2
- : -

FBC JELENI UNHOŠŤ - FAT PIPE Traverza Mukařov B 2:5
27. David Burda, 34. David Burda - 5. Tadeáš Velechovský, 19. Zdeněk Holický, 21. Karel Štipka, 27. Jakub Votruba, 30. Zdeněk Holický; rozhodčí: Patrik Trejbal - Lukáš Baloun; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 3; zásahy brankářů: Jaroslav Buben ? - Tomáš Obrtlík ?; po třetinách: 0:1, 0:2, 2:2;
36:00
33:51
Branku družstva FBC JELENI UNHOŠŤ vstřelil David Burda, asistoval Ondřej Míka (2:5).
32:30
Timeout FBC JELENI UNHOŠŤ
29:00
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov B vstřelil Zdeněk Holický, asistoval Štěpán Čechák (1:5).
26:55
26:18
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov B vstřelil Jakub Votruba bez asistence (0:4).
25:28
A zvoní tyč!! V přesilovce Mukařov předvádí dobrou hru. Konečně to vypadá na atraktivní florbal.
24:00
24:00
23:18
Vyloučen hráč Zdeněk Fryš družstva FBC JELENI UNHOŠŤ na 2 minuty za sekání.
21:43
Hra nám přitvrzuje a gólman Unhoště předvedl velice pěkný zákrok. To je bohužel jediné zajímavé, co se za tuhle třetinu odehrálo...
20:22
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov B vstřelil Karel Štipka bez asistence (0:3).
18:48
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov B vstřelil Zdeněk Holický bez asistence (0:2).
16:00
Podoba zápasu se po pauze nikterak nezměnila...
07:54
Od vstřelení branky je utkání ze strany Unhoště mnohem aktivnější. Bohužel zatím nebyli schopni toto snažení přetavit v gól. Zápasu ovšem nechybí energie a rychlost.
04:12
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov B vstřelil Tadeáš Velechovský, asistoval David Šiman (0:1).
03:36
Utkání je zatím velmi vyrovnané. Plné nepřesností a lehkých faulů. Žádný z týmů nemá vyloženě zápas ve své režii.
00:28
Nadešel čas zahájení. Traverza Mukařov se ujímá míčku a začíná první útok zakončený střelou vedle
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Patrik Trejbal a Lukáš Baloun.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE Traverza Mukařov B: brankář: Michal Kovrzek; hráči v poli: Jakub Votruba, Jan Hruška, Tomáš Turek, Adam Havránek, Tadeáš Velechovský