6:0
- : -
FBC Droždín

FBC Droždín - FBC Vikýřovice 10:0
2. David Doseděl, 17. David Doseděl, 17. Viktor Vinter, 21. Vojtěch Vahala, 27. Jan Minář, 28. Viktor Vinter, 29. Vojtěch Vahala, 30. Vojtěch Vahala, 32. David Doseděl, 34. Viktor Vinter; rozhodčí: Stanislav Kosek - Marek Pavlovský; vyloučení: 3:4; využití: 2:0; zásahy brankářů: Jakub Rybařík ? - Adam Jurenka ?; po třetinách: 1:0, 3:0, 6:0;
36:00
33:44
Branku družstva FBC Droždín vstřelil Viktor Vinter bez asistence (10:0).
32:01
Vyloučen hráč Petr Holan družstva FBC Vikýřovice na 2 minuty za sekání.
31:12
Branku družstva FBC Droždín vstřelil David Doseděl, asistoval Kamil Procházka (9:0).
30:10
Vyloučen hráč Viktor Vinter družstva FBC Droždín na 2 minuty za špatné střídání.
29:04
Branku družstva FBC Droždín vstřelil Vojtěch Vahala, asistoval David Bajer (8:0).
28:20
Branku družstva FBC Droždín vstřelil Vojtěch Vahala, asistoval Ondřej Kabilka (7:0).
27:48
Branku družstva FBC Droždín vstřelil Viktor Vinter, asistoval Vojtěch Vahala (6:0).
26:01
Branku družstva FBC Droždín vstřelil Jan Minář, asistoval Vojtěch Vahala (5:0).
25:40
Vyloučen hráč Daniel Vitvar družstva FBC Vikýřovice na 2 minuty za hrubost.
24:00
24:00
23:51
Vyloučen hráč Viktor Vinter družstva FBC Droždín na 2 minuty za nedovolené vrážení.
20:06
16:53
Branku družstva FBC Droždín vstřelil Viktor Vinter, asistoval Ondřej Kabilka (3:0).
16:33
Branku družstva FBC Droždín vstřelil David Doseděl, asistoval Vlastimil Roletzky (2:0).
14:17
Vyloučen hráč Jan Pavlík družstva FBC Vikýřovice na 2 minuty za hrubost.
14:17
Vyloučen hráč Viktor Vinter družstva FBC Droždín na 2 minuty za hrubost.
12:00
12:00
05:36
Vyloučen hráč Daniel Vitvar družstva FBC Vikýřovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
01:02
Branku družstva FBC Droždín vstřelil David Doseděl, asistoval Jan Hájek (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Stanislav Kosek a Marek Pavlovský.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Vikýřovice: brankář: Adam Jurenka; hráči v poli: Michal Končický, Jan Pokorný, David Havlena, Petr Holan, Jan Pavlík
00:00
Line-up domácích FBC Droždín: brankář: Jakub Rybařík; hráči v poli: David Bajer, Jan Minář, Vojtěch Vahala, Ondřej Kabilka, Viktor Vinter