1:2
1:8
- : -

FBC Vikýřovice - Fbc Šternberk B 2:13
16. Jaroslav Rýznar, 35. Petr Holan - 1. Lukáš Grégr, 1. Jakub Suchý, 4. David Neumann, 18. Štěpán Jorda, 19. Jakub Suchý, 27. David Neumann, 27. Adam Krátký, 29. Jan Procházka, 29. Jakub Suchý, 33. Lukáš Grégr, 33. David Neumann, 34. Martin Návrat, 36. Štěpán Jorda; rozhodčí: Daniel Tichý - Tomáš Hruška; vyloučení: 3:1; využití: 1:2; diváků: 6; zásahy brankářů: Adam Jurenka ? - Radovan Wellart ?; po třetinách: 0:3, 1:2, 1:8;
36:00
35:09
Branku družstva Fbc Šternberk B vstřelil Štěpán Jorda, asistoval David Neumann (2:13).
34:16
Branku družstva FBC Vikýřovice vstřelil Petr Holan, asistoval David Večeřa (2:12).
33:44
Branku družstva Fbc Šternberk B vstřelil Martin Návrat, asistoval Lukáš Černocký (1:12).
32:54
Branku družstva Fbc Šternberk B vstřelil David Neumann, asistoval Lukáš Grégr (1:11).
32:02
Branku družstva Fbc Šternberk B vstřelil Lukáš Grégr, asistoval Štěpán Jorda (1:10).
28:33
Branku družstva Fbc Šternberk B vstřelil Jakub Suchý, asistoval Štěpán Jorda (1:9).
28:02
Branku družstva Fbc Šternberk B vstřelil Jan Procházka bez asistence (1:8).
26:54
Branku družstva Fbc Šternberk B vstřelil Adam Krátký bez asistence (1:7).
26:39
Branku družstva Fbc Šternberk B vstřelil David Neumann, asistoval Lukáš Hrazdil (1:6).
24:56
Vyloučen hráč David Havlena družstva FBC Vikýřovice na 2 minuty za blokování hokejky.
24:00
24:00
18:43
Vyloučen hráč David Havlena družstva FBC Vikýřovice na 2 minuty za sekání.
18:15
Branku družstva Fbc Šternberk B vstřelil Jakub Suchý, asistoval Lukáš Grégr (1:5).
17:44
Branku družstva Fbc Šternberk B vstřelil Štěpán Jorda, asistoval Adam Krátký (1:4).
15:53
Branku družstva FBC Vikýřovice vstřelil Jaroslav Rýznar, asistoval Michal Končický (1:3).
15:15
Vyloučen hráč Kryštof Papica družstva Fbc Šternberk B na 2 minuty za špatné střídání.
14:05
Trestné střílení družstva Fbc Šternberk B neproměnil Adam Krátký.
12:00
12:00
09:27
první střelu na svou bránu ozzy bez problémů chytá
03:59
Branku družstva Fbc Šternberk B vstřelil David Neumann, asistoval Jakub Suchý (0:3).
02:26
Vyloučen hráč Daniel Vitvar družstva FBC Vikýřovice na 2 minuty za sekání.
01:00
I přes to, že Štěpán Jorda strávil noc ve varně, má na svém kontě již 2 asistence
00:56
00:27
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Tichý a Tomáš Hruška.
00:00
00:00
Line-up hostů Fbc Šternberk B: hráči v poli: Lukáš Grégr, Jakub Suchý, Jan Procházka, Martin Návrat, David Neumann
00:00
Line-up domácích FBC Vikýřovice: brankář: Adam Jurenka; hráči v poli: Michal Končický, Jan Pokorný, David Havlena, Petr Holan, Jan Pavlík