1:4
2:5
- : -

TJ Lokomotiva Louny - ASK Lovosice - LFP 4:10
4. Jiří Klokočník, 14. Jiří Klokočník, 25. Jan Polák, 33. Jan Polák - 12. Jan Vokál, 15. Adam Pfeifer, 17. Martin Pešta, 23. Jan Vokál, 24. Šimon Pešta, 27. Martin Pešta, 29. Šimon Pešta, 34. Šimon Pešta, 35. Jan Vokál, 36. Šimon Pešta; rozhodčí: Pavel Váňa - Matěj Novák; vyloučení: 2:3; využití: 1:1; diváků: 20; zásahy brankářů: Tereza Kalousová ? - Radek Špiřík ?; po třetinách: 1:1, 1:4, 2:5;
36:00
35:05
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Šimon Pešta bez asistence (4:10).
34:17
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Jan Vokál, asistoval Martin Pešta (4:9).
33:29
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Šimon Pešta, asistoval Patrik Bouša (4:8).
32:09
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Jan Polák, asistoval Jiří Klokočník (4:7).
31:13
Vyloučen hráč Marek Kadlec družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za sekání.
28:55
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Šimon Pešta, asistoval Jessica Kabelková (3:7).
28:35
Vyloučen hráč Marek Kadlec družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za hrubost.
27:17
Vyloučen hráč Filip Derfler družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za zdržování hry.
26:21
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Martin Pešta, asistoval Lukáš Roneš (3:6).
26:08
Vyloučen hráč Michal Reitspies družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za bránění ve hře.
24:15
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Jan Polák bez asistence (3:5).
24:00
24:00
23:47
22:46
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Jan Vokál, asistoval Petr Šebek (2:4).
19:01
Vyloučen hráč Radek Špiřík družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za blokování hokejky.
16:29
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Martin Pešta bez asistence (2:3).
14:42
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Adam Pfeifer, asistoval Šimon Pešta (2:2).
13:00
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Jiří Klokočník, asistoval Petr Novák (2:1).
12:00
12:00
11:06
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Jan Vokál, asistoval Matyáš Bartyzal (1:1).
03:15
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Váňa a Matěj Novák.
00:00
00:00
Line-up hostů ASK Lovosice - LFP: brankář: Radek Špiřík; hráči v poli: Lukáš Roneš, Petr Šebek, Matyáš Bartyzal, Jan Vokál, Martin Pešta
00:00
Line-up domácích TJ Lokomotiva Louny: brankář: Tereza Kalousová; hráči v poli: Jan Polák, Zdeněk Mašek, Petr Novák, Jiří Klokočník, Filip Kopecký