1:2
2:3
- : -

Wizards DDM Praha 10 - XPS Network Tatran Střešovice B 6:7
10. Pavel Štutzbart, 15. Michal Kopec, 15. David Bouda, 21. Pavel Štutzbart, 31. David Bouda, 42. Lukáš Tesařík - 9. Vít Hrbáček, 9. Jan Bulderbergs, 29. Ondřej Sihelský, 30. Vít Hrbáček, 32. Ondřej Sihelský, 36. Pavel Brautferger, 44. Ondřej Sihelský; rozhodčí: Adam Voldřich - Jan Cvach; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jakub Mudrák ? - Tomáš Jurco ?; po třetinách: 3:2, 1:2, 2:3;
45:00
43:51
Timeout Wizards DDM Praha 10
43:51
Branku družstva XPS Network Tatran Střešovice B vstřelil Ondřej Sihelský bez asistence (6:7).
41:38
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Lukáš Tesařík, asistoval Alex Šorf (6:6).
36:34
Vyloučen hráč Pavel Štutzbart družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za sekání.
35:32
Branku družstva XPS Network Tatran Střešovice B vstřelil Pavel Brautferger, asistoval Jan Řeháček (5:6).
31:37
Branku družstva XPS Network Tatran Střešovice B vstřelil Ondřej Sihelský, asistoval Filip Píše (5:5).
30:17
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil David Bouda bez asistence (5:4).
30:00
30:00
29:55
Branku družstva XPS Network Tatran Střešovice B vstřelil Vít Hrbáček, asistoval Jan Bulderbergs (4:4).
28:04
Branku družstva XPS Network Tatran Střešovice B vstřelil Ondřej Sihelský, asistoval Vít Hrbáček (4:3).
25:59
24:40
Vyloučen hráč Filip Hruška družstva XPS Network Tatran Střešovice B na 2 minuty za vysoká hokejka.
20:35
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Pavel Štutzbart, asistoval Jan Stádník (4:2).
15:00
15:00
14:51
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil David Bouda, asistoval Pavel Štutzbart (3:2).
14:01
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Michal Kopec, asistoval Antonín Vyšata (2:2).
09:20
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Pavel Štutzbart, asistoval Michael Svatoš (1:2).
08:37
Branku družstva XPS Network Tatran Střešovice B vstřelil Jan Bulderbergs, asistoval Petr Jedlička (0:2).
08:20
Branku družstva XPS Network Tatran Střešovice B vstřelil Vít Hrbáček, asistoval Lukáš Kunz (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Adam Voldřich a Jan Cvach.
00:00
00:00
Line-up hostů XPS Network Tatran Střešovice B:
00:00
Line-up domácích Wizards DDM Praha 10: brankář: Jakub Mudrák; hráči v poli: Pavel Štutzbart, David Bouda, Vojtěch Židův, Jan Stádník, Michael Svatoš