4:1
2:1
- : -

FBC Slušovice - FBK MeTermo Valašské Meziříčí 7:3
3. Tomáš Chromek, 19. Patrik Varga, 20. Jaromír Kratina, 26. Marek Mikláš, 27. Miroslav Šefl, 35. David Šmeidler, 38. Miroslav Šefl - 6. Petr Pernický, 22. Jaromír Janoško, 35. Dominik Volek; rozhodčí: David Lovas - Ondřej Lukáš; vyloučení: 2:3; využití: 1:0; zásahy brankářů: Martin Vrána ? - Adam Koleček ?; po třetinách: 1:1, 4:1, 2:1;
45:00
44:02
Vyloučen hráč Pavel Gerža družstva FBC Slušovice na 2 minuty za sekání.
37:27
Branku družstva FBC Slušovice vstřelil Miroslav Šefl, asistoval Šimon Pekař (7:3).
35:11
Vyloučen hráč Jakub Suchý družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí na 2 minuty za nedovolené vrážení.
34:40
Branku družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí vstřelil Dominik Volek, asistoval Tomáš Pavelka (6:3).
34:29
Branku družstva FBC Slušovice vstřelil David Šmeidler, asistoval Jaromír Kratina (6:2).
32:25
Vyloučen hráč Jaromír Janoško družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
28:31
Vyloučen hráč Tomáš Rapant družstva FBC Slušovice na 2 minuty za blokování hokejky.
26:59
25:41
Vyloučen hráč Milan Pobořil družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
25:08
Branku družstva FBC Slušovice vstřelil Marek Mikláš, asistoval Jaromír Kratina (4:2).
21:26
Branku družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí vstřelil Jaromír Janoško, asistoval Dominik Volek (3:2).
19:59
Branku družstva FBC Slušovice vstřelil Jaromír Kratina bez asistence (3:1).
18:30
Branku družstva FBC Slušovice vstřelil Patrik Varga, asistoval Tomáš Chromek (2:1).
15:00
15:00
05:04
Branku družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí vstřelil Petr Pernický bez asistence (1:1).
02:02
Branku družstva FBC Slušovice vstřelil Tomáš Chromek, asistoval Tomáš Chromek (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Lovas a Ondřej Lukáš.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK MeTermo Valašské Meziříčí: brankář: Adam Koleček; hráči v poli: Martin Volek, Lukáš Pořický, Dominik Volek, Pavel Hons, Jiří Kabeláč