3:0
4:5
- : -

FBC Bílí bagři Liberec C - FBK Gladiators Česká Lípa 10:7
7. Petr Chlad, 8. Jan Krupička, 13. Ondřej Šorm, 21. Martin Blecha, 22. Jan Krupička, 23. Radek Chobot, 35. Lukáš Veselý, 37. Jan Krupička, 41. Ondřej Kutílek, 41. Ondřej Belák - 1. Jan Krejčí, 15. Jan Krejčí, 31. David Kořínek, 33. Václav Tima, 40. Václav Tatíček, 43. Jan Krejčí, 44. Jan Krejčí; rozhodčí: David Kodytek - Michal Honíšek; vyloučení: 2:1; využití: 0:2; diváků: 10; zásahy brankářů: Michal Kurťák ? - Lukáš Klíma ?; po třetinách: 3:2, 3:0, 4:5;
45:00
43:20
Branku družstva FBK Gladiators Česká Lípa vstřelil Jan Krejčí, asistoval David Kořínek (10:7).
42:20
42:11
Vyloučen hráč Ondřej Kutílek družstva FBC Bílí bagři Liberec C na 2 minuty za sekání.
40:43
Branku družstva FBC Bílí bagři Liberec C vstřelil Ondřej Belák, asistoval Ondřej Šorm (10:5).
40:34
Branku družstva FBC Bílí bagři Liberec C vstřelil Ondřej Kutílek, asistoval Petr Chlad (9:5).
39:37
Branku družstva FBK Gladiators Česká Lípa vstřelil Václav Tatíček, asistoval Lukáš Stránský (8:5).
36:56
Branku družstva FBC Bílí bagři Liberec C vstřelil Jan Krupička, asistoval Lukáš Veselý (8:4).
34:03
Branku družstva FBC Bílí bagři Liberec C vstřelil Lukáš Veselý, asistoval Jan Krupička (7:4).
32:25
Branku družstva FBK Gladiators Česká Lípa vstřelil Václav Tima, asistoval Lukáš Klíma (6:4).
30:51
Branku družstva FBK Gladiators Česká Lípa vstřelil David Kořínek, asistoval Jan Krejčí (6:3).
30:50
Vyloučen hráč Tomáš Braun družstva FBC Bílí bagři Liberec C na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
28:15
Vyloučen hráč Tomáš Vlach družstva FBK Gladiators Česká Lípa na 2 minuty za sekání.
22:10
Branku družstva FBC Bílí bagři Liberec C vstřelil Radek Chobot, asistoval Petr Chlad (6:2).
21:30
20:24
Branku družstva FBC Bílí bagři Liberec C vstřelil Martin Blecha, asistoval Radek Chobot (4:2).
15:00
15:00
14:16
12:19
Branku družstva FBC Bílí bagři Liberec C vstřelil Ondřej Šorm, asistoval Martin Blecha (3:1).
07:07
Branku družstva FBC Bílí bagři Liberec C vstřelil Jan Krupička, asistoval Ondřej Šorm (2:1).
06:19
Branku družstva FBC Bílí bagři Liberec C vstřelil Petr Chlad, asistoval Ondřej Šorm (1:1).
00:30
Branku družstva FBK Gladiators Česká Lípa vstřelil Jan Krejčí bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Kodytek a Michal Honíšek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Gladiators Česká Lípa:
00:00
Line-up domácích FBC Bílí bagři Liberec C: brankář: Michal Kurťák; hráči v poli: Martin Stanner, Radek Chobot, Jan Krupička, Lukáš Veselý, Ondřej Kutílek