2:4
2:4
- : -

FBC Žraloci Příbram - Wizards DDM Praha 10 4:8
13. Veronika Prokopová, 23. Lucie Novotná, 28. Lucie Novotná, 30. Lucie Čajanová - 19. Adéla Valentová, 21. Adéla Valentová, 22. Tereza Bastlová, 24. Lucie Smutná, 26. Vanda Sudíková, 26. Michaela Lachová, 32. Lucie Smutná, 36. Lucie Smutná; rozhodčí: Bohuslav Juráš - Jan Paleček; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Dominika Lukešová ? - Daniela Sklenářová ?; po třetinách: 0:0, 2:4, 2:4;
36:00
35:17
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Lucie Smutná, asistoval Dana Husáková (4:8).
32:15
Timeout FBC Žraloci Příbram
31:14
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Lucie Smutná, asistoval Gabriela Pechrová (4:7).
30:32
Vyloučen hráč Lucie Novotná družstva FBC Žraloci Příbram na 2 minuty za blokování hokejky.
29:23
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil Lucie Čajanová, asistoval Lucie Plevková (4:6).
27:35
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil Lucie Novotná, asistoval Natálie Sedláčková (3:6).
25:37
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Michaela Lachová, asistoval Sarah Pataky (2:6).
25:08
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Vanda Sudíková bez asistence (2:5).
24:00
24:00
23:25
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Lucie Smutná, asistoval Adéla Valentová (2:4).
22:36
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil Lucie Novotná bez asistence (2:3).
21:57
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Tereza Bastlová, asistoval Adéla Valentová (1:3).
20:35
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Adéla Valentová, asistoval Jana Fořtová (1:2).
18:50
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Adéla Valentová, asistoval Lucie Smutná (1:1).
15:17
Vyloučen hráč Zuzana Kodrová družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
12:47
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil Veronika Prokopová, asistoval Tereza Lachoutová (1:0).
12:00
12:00
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Bohuslav Juráš a Jan Paleček.
00:00
00:00
Line-up hostů Wizards DDM Praha 10: brankář: Daniela Sklenářová; hráči v poli: Karolína Doležalová, Jana Fořtová, Adéla Valentová, Lucie Smutná, Zuzana Kodrová