6:0
3:0
- : -

FBC Došwich Milevsko bílí - TJ NETOLICE 1892 RAFANI 9:0
3. Jakub Kraus, 5. Michal Krampera, 6. Jaroslav Mrázek, 9. Jaroslav Mrázek, 11. Jakub Hrdlička, 13. Jan Rázl, 15. Denis Horek, 16. Jaroslav Mrázek, 24. Jakub Kraus; rozhodčí: Jan Dušek - Petr Novák; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Matěj Habart ? - Jakub Kuneš ?; po třetinách: 6:0, 3:0;
26:00
25:59
střely: 8:6
23:01
Branku družstva FBC Došwich Milevsko bílí vstřelil Jakub Kraus, asistoval Jan Rázl (9:0).
20:13
Timeout TJ NETOLICE 1892 RAFANI
15:48
Branku družstva FBC Došwich Milevsko bílí vstřelil Jaroslav Mrázek bez asistence (8:0).
14:46
Vyloučen hráč Jan Rázl družstva FBC Došwich Milevsko bílí na 2 minuty za nedovolené vrážení.
14:04
Branku družstva FBC Došwich Milevsko bílí vstřelil Denis Horek, asistoval Lubomír Silvestr (7:0).
13:00
13:00
12:59
střely: 14:5
12:32
Branku družstva FBC Došwich Milevsko bílí vstřelil Jan Rázl, asistoval Jaroslav Mrázek (6:0).
10:17
Branku družstva FBC Došwich Milevsko bílí vstřelil Jakub Hrdlička bez asistence (5:0).
08:23
05:57
Branku družstva FBC Došwich Milevsko bílí vstřelil Jaroslav Mrázek, asistoval Jan Rázl (3:0).
04:18
Branku družstva FBC Došwich Milevsko bílí vstřelil Michal Krampera, asistoval Jakub Řežábek (2:0).
02:53
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Dušek a Petr Novák.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ NETOLICE 1892 RAFANI: brankář: Jakub Kuneš; hráči v poli: Tomáš Kříž, Matyáš Bohoněk, Miroslav Milota, Adam Žák