1:4
1:2
- : -

FBC Došwich Milevsko bílí - Banes Florbal Soběslav 2:6
9. Jakub Hrdlička, 20. Jakub Hrdlička - 1. Matěj Duba, 2. Tomáš Jindra, 8. Tomáš Holota, 10. Jiří Pavliš, 20. Tomáš Holota, 23. Tomáš Vránek; rozhodčí: Jan Dušek - Petr Novák; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 38; zásahy brankářů: Matěj Habart ? - Matěj Pavliš ?; po třetinách: 1:4, 1:2;
26:00
25:59
střely: 8:4
23:14
Vyloučen hráč Michal Krampera družstva FBC Došwich Milevsko bílí na 2 minuty za hra bez hokejky.
22:10
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Tomáš Vránek, asistoval Tomáš Fric (2:6).
19:55
Branku družstva FBC Došwich Milevsko bílí vstřelil Jakub Hrdlička, asistoval Denis Horek (2:5).
19:03
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Tomáš Holota, asistoval Tomáš Jindra (1:5).
13:00
13:00
12:59
střely: 2:16
09:27
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Jiří Pavliš, asistoval Matěj Duba (1:4).
08:49
Branku družstva FBC Došwich Milevsko bílí vstřelil Jakub Hrdlička, asistoval Lubomír Silvestr (1:3).
07:25
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Tomáš Holota, asistoval Tomáš Vránek (0:3).
01:50
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Tomáš Jindra, asistoval Samuel Brůžek (0:2).
00:45
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Matěj Duba, asistoval Klára Tučková (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Dušek a Petr Novák.
00:00
00:00
Line-up hostů Banes Florbal Soběslav: brankář: Matěj Pavliš; hráči v poli: Šimon Vácha, Jiří Pavliš, Tomáš Vránek, Tomáš Holota, Tomáš Jindra