3:1
0:2
- : -

USK Slavia Liberec - FBC Bílí bagři Liberec C 5:3
4. Martin Benda, 4. Lukáš Bajgl, 26. Marek Svoboda, 27. Martin Benda, 27. Marek Svoboda - 19. Alexandr Filipec, 31. Petr Chlad, 37. Ondřej Šorm; rozhodčí: Michal Honíšek - David Kodytek; vyloučení: 3 + Daniel Isach 5:3; využití: 0:1; zásahy brankářů: Stanislav Pittner ? - Michal Kurťák ?; po třetinách: 2:0, 3:1, 0:2;
45:00
43:19
Vyloučen hráč Tomáš Braun družstva FBC Bílí bagři Liberec C na 2 minuty za bránění ve hře.
40:08
Vyloučen hráč Radek Chobot družstva FBC Bílí bagři Liberec C na 2 minuty za blokování hokejky.
36:20
Branku družstva FBC Bílí bagři Liberec C vstřelil Ondřej Šorm z trestného střílení (5:3).
30:15
Branku družstva FBC Bílí bagři Liberec C vstřelil Petr Chlad z trestného střílení (5:2).
30:00
30:00
26:35
Branku družstva USK Slavia Liberec vstřelil Marek Svoboda, asistoval Jakub Nožička (5:1).
26:19
Branku družstva USK Slavia Liberec vstřelil Martin Benda, asistoval Jan Novotný (4:1).
25:27
Branku družstva USK Slavia Liberec vstřelil Marek Svoboda, asistoval Lukáš Bajgl (3:1).
21:43
Vyloučen hráč Daniel Isach družstva USK Slavia Liberec na 5 minut za nedovolené vrážení.
21:06
Vyloučen hráč Jakub Nožička družstva USK Slavia Liberec na 2 minuty za sekání.
18:54
Branku družstva FBC Bílí bagři Liberec C vstřelil Alexandr Filipec, asistoval Lukáš Veselý (2:1).
17:38
Vyloučen hráč Daniel Isach družstva USK Slavia Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:00
15:00
14:59
12:10
Vyloučen hráč Petr Chlad družstva FBC Bílí bagři Liberec C na 2 minuty za sekání.
03:56
Branku družstva USK Slavia Liberec vstřelil Lukáš Bajgl, asistoval Stanislav Pittner (2:0).
03:30
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Honíšek a David Kodytek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Bílí bagři Liberec C: brankář: Michal Kurťák; hráči v poli: Martin Stanner, Radek Chobot, Alexandr Filipec, Lukáš Veselý, Ondřej Kutílek