5:1
6:1
- : -

Klub SPV Slovan Pardubice - FBK Piráti Sokol Chrudim B 14:4
6. Martin Wróbel, 12. Martin Mrázek, 15. Michal Talacko, 16. Tomáš Jirsa, 19. Martin Pova, 21. Martin Wróbel, 27. Roman Kábele, 27. Tomáš Cink, 31. Dominik Čech, 34. Tomáš Cink, 35. Tomáš Jirsa, 37. Martin Pova, 45. Dominik Čech, 45. Tomáš Jirsa - 15. Tomáš Hájek, 15. Tomáš Knejp, 18. Ondřej Beran, 39. Ondřej Beran; rozhodčí: Jitka Romančáková - Martin Halousek; vyloučení: 1:2 + Tomáš Hájek 5 + Tomáš Hájek ČK1 + 5; využití: 3:0; diváků: 17; zásahy brankářů: Evžen Vokál 10 - Luboš Vojáček 21; po třetinách: 3:2, 5:1, 6:1;
45:00
44:58
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil Tomáš Jirsa, asistoval Michal Talacko (14:4).
44:53
Vyloučen hráč Tomáš Hájek družstva FBK Piráti Sokol Chrudim B do konce utkání.
44:53
Vyloučen hráč Tomáš Hájek družstva FBK Piráti Sokol Chrudim B na 5 minut za nesportovní chování.
44:03
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil Dominik Čech, asistoval Roman Kábele (13:4).
38:24
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim B vstřelil Ondřej Beran, asistoval Vítek Novák (12:4).
36:30
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil Martin Pova bez asistence (12:3).
34:38
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil Tomáš Jirsa, asistoval Miloslav Zavoral (11:3).
33:16
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil Tomáš Cink, asistoval Martin Mrázek (10:3).
30:27
30:00
30:00
Střely 13:5
30:00
29:18
Vyloučen hráč Jan Maier družstva FBK Piráti Sokol Chrudim B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
28:33
Vyloučen hráč Tomáš Jirsa družstva Klub SPV Slovan Pardubice na 2 minuty za blokování hokejky.
26:59
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil Tomáš Cink, asistoval Michal Talacko (8:3).
26:28
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil Roman Kábele, asistoval Miloslav Zavoral (7:3).
26:11
Vyloučen hráč Tomáš Knejp družstva FBK Piráti Sokol Chrudim B na 2 minuty za sekání.
20:52
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil Martin Wróbel, asistoval Tomáš Jirsa (6:3).
19:14
Vyloučen hráč Tomáš Hájek družstva FBK Piráti Sokol Chrudim B na 5 minut za hrubost.
18:10
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil Martin Pova, asistoval Martin Wróbel (5:3).
17:24
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim B vstřelil Ondřej Beran, asistoval Michal Beran (4:3).
15:52
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil Tomáš Jirsa, asistoval Martin Wróbel (4:2).
15:00
15:00
Střely 8:4
15:00
14:45
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim B vstřelil Tomáš Knejp, asistoval Dominik Kroutil (3:2).
14:37
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil Michal Talacko bez asistence (3:1).
14:14
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim B vstřelil Tomáš Hájek, asistoval Vítek Novák (2:1).
11:26
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil Martin Mrázek, asistoval Michal Talacko (2:0).
05:39
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jitka Romančáková a Martin Halousek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Piráti Sokol Chrudim B:
00:00
Line-up domácích Klub SPV Slovan Pardubice: brankář: Evžen Vokál; hráči v poli: Michal Talacko, Miloslav Zavoral, Martin Wróbel, Tomáš Jelínek, Dominik Čech