0:3
3:4
- : -

FBK Kobra Tatran Hostinné - FbC Hradec Králové B 4:10
4. Matěj Hnízdil, 31. Matouš Podroužek, 42. Šimon Karlík, 42. Matěj Hnízdil - 7. Jonáš Velc, 8. Ondřej Šimerda, 13. Michal Kunart, 16. Marian Smolka, 22. Jiří Šimek, 23. Šimon Vrběcký, 31. Jiří Šimek, 34. Vojtěch Vošický, 38. Vojtěch Vošický, 40. Michal Kunart; rozhodčí: Václav Křepelák - Filip Ryant; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Petr Dorotík 15, Vít Jedlička 14 - Štěpán Šubrt 17; po třetinách: 1:3, 0:3, 3:4;
45:00
41:38
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Matěj Hnízdil, asistoval Šimon Karlík (4:10).
41:00
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Šimon Karlík, asistoval Matěj Hnízdil (3:10).
39:16
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil Michal Kunart bez asistence (2:10).
37:28
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil Vojtěch Vošický, asistoval Denis Polák (2:9).
33:17
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil Vojtěch Vošický bez asistence (2:8).
30:58
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil Jiří Šimek, asistoval Filip Anderle (2:7).
30:28
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Matouš Podroužek, asistoval Michal Novák (2:6).
30:00
30:00
22:46
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil Šimon Vrběcký bez asistence (1:6).
21:53
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil Jiří Šimek, asistoval Denis Polák (1:5).
21:53
Střídání brankáře. Nový brankář Vít Jedlička družstva FBK Kobra Tatran Hostinné
15:37
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil Marian Smolka, asistoval Ondřej Rathouský (1:4).
15:00
15:00
12:50
07:52
Hostinné dlouhou přesilovku nevyužilo a ještě navíc obdrželo 2 góly. Hráči Hradce si toto oslabení nemohli vynachválit.
07:11
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil Ondřej Šimerda, asistoval Denis Polák (1:2).
06:15
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil Jonáš Velc bez asistence (1:1).
05:52
Vyloučen hráč Michal Kunart družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
04:06
Vyloučen hráč Jonáš Velc družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
03:16
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Matěj Hnízdil, asistoval Marek Filcsák (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Křepelák a Filip Ryant.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Hradec Králové B: brankář: Štěpán Šubrt; hráči v poli: Marian Smolka, Aleksandr Petečela, Michal Kunart, Ondřej Rathouský, Jonáš Velc
00:00
Line-up domácích FBK Kobra Tatran Hostinné: brankář: Petr Dorotík; hráči v poli: David Weishaupt, Ondřej Holba, Michal Novák, Vojtěch Polák, Matouš Podroužek