5:1
- : -
DTJ Trutnov

DTJ Trutnov - FbC Florbalky Skuteč 12:4
4. Marie Sokolová, 15. Denisa Jechová, 18. Denisa Jechová, 22. Veronika Štěpánská, 26. Denisa Jechová, 27. Denisa Jechová, 30. Veronika Štěpánská, 32. Nikola Kobrlová, 35. Veronika Štěpánská, 41. Nikola Kobrlová, 43. Marie Sokolová, 44. Veronika Burdiláková - 21. Marcela Šplíchalová, 22. Kristýna Šplíchalová, 30. Šárka Ceralová, 39. Šárka Ceralová; rozhodčí: Jan Čečetka - Ondřej Kroutil; vyloučení: 2:3; využití: 1:1; diváků: 14; zásahy brankářů: Natálie Popková 17 - Pavla Jelínková 17; po třetinách: 2:0, 5:3, 5:1;
45:00
43:05
Branku družstva DTJ Trutnov vstřelil Veronika Burdiláková, asistoval Nikola Kobrlová (12:4).
43:00
Vyloučen hráč Kateřina Kavalírová družstva FbC Florbalky Skuteč na 2 minuty za sekání.
42:38
Branku družstva DTJ Trutnov vstřelil Marie Sokolová, asistoval Veronika Štěpánská (11:4).
40:34
Branku družstva DTJ Trutnov vstřelil Nikola Kobrlová, asistoval Marie Sokolová (10:4).
40:34
Trutnov dorazil k metě deset. Florbalky kapitulovaly.
38:22
Branku družstva FbC Florbalky Skuteč vstřelil Šárka Ceralová, asistoval Tereza Sodomková (9:4).
38:22
Rachejtle z hole Ceralové, sníženo! Bojovat!
37:44
Timeout FbC Florbalky Skuteč
37:44
Vyloučen hráč Denisa Jechová družstva DTJ Trutnov na 2 minuty za sekání.
37:44
Vzápětí Jechová fauluje, nejspíš odplata, kdo ví, Přesilová hra Skutče.
35:17
Čelovka Popkové, Záhorková jí trefila vší silou.
34:24
Branku družstva DTJ Trutnov vstřelil Veronika Štěpánská, asistoval Marie Sokolová (9:3).
34:24
Další gól Trutnova, florbalkám nejspíš došla šťáva.
33:07
Drtivý tlak Skutče, gól z toho není, v čase kdy tohle píšu další zákrok Popkové.
31:35
Branku družstva DTJ Trutnov vstřelil Nikola Kobrlová, asistoval Elena Nývltová (8:3).
31:35
Trutnov pomalu ale jistě kráčí za vítězstvím.
30:25
Rychlý nástup, hraje se ve vysokém tempu.
30:00
30:00
29:56
Branku družstva DTJ Trutnov vstřelil Veronika Štěpánská, asistoval Hana Dostálková (7:3).
29:56
Nestíhám přátelé, góly padají jeden za druhým.
29:20
Branku družstva FbC Florbalky Skuteč vstřelil Šárka Ceralová, asistoval Kateřina Cyrusová (6:3).
26:53
Branku družstva DTJ Trutnov vstřelil Denisa Jechová, asistoval Veronika Burdiláková (6:2).
26:53
Jechová počtvrté! Krásná backhandová rána do pravého horního růžku a bombarďačka Trutnova pokračuje v krasojízdě.
26:28
Trestné střílení družstva FbC Florbalky Skuteč neproměnil Iveta Záhorková.
26:28
Záhorková mířila na víko, bohužel netrefila přesně, a nájezd tedy neproměnila.
25:35
Branku družstva DTJ Trutnov vstřelil Denisa Jechová, asistoval Anna Dubovská (5:2).
25:35
Trutnov opět odskakuje, Jechová zapisuje hattrick, čepice bohužel nepřilétla žádná.
23:05
Spousta nepřesností na obě strany, hraje se o každý metr skutečské palubovky.
21:58
Branku družstva FbC Florbalky Skuteč vstřelil Kristýna Šplíchalová, asistoval Kateřina Kavalírová (4:2).
21:58
Gól Skuteč!!!! Šplíchalová skóruje a Florbalky jsou opět pozadu pouze o dvě branky!
21:43
21:43
Vzápětí ovšem Štěpánská vymetla pavučiny a zvyšuje na 4:1.
20:45
Branku družstva FbC Florbalky Skuteč vstřelil Marcela Šplíchalová, asistoval Iveta Záhorková (3:1).
20:45
Domácí skórují!
19:45
Střela Trutnova! Zákrok na úrovni od golmankySkutče..
18:27
Hraje se velmi rychle, Trutnov více na balónku.
17:39
Branku družstva DTJ Trutnov vstřelil Denisa Jechová, asistoval Veronika Štěpánská (3:0).
16:47
Vyloučen hráč Tereza Sodomková družstva FbC Florbalky Skuteč na 2 minuty za sekání.
15:01
Děvčata zatím nabízejí bojovný florbal, plná hala diváků napětím okusuje zábradlí,
15:00
15:00
14:15
Branku družstva DTJ Trutnov vstřelil Denisa Jechová, asistoval Tereza Novotná (2:0).
10:31
Vyloučen hráč Marie Sokolová družstva DTJ Trutnov na 2 minuty za hra rukou.
04:29
Vyloučen hráč Kateřina Kavalírová družstva FbC Florbalky Skuteč na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.