3:1
- : -
DTJ Trutnov

FBC Dobré - Dobruška - DTJ Trutnov 8:3
14. Veronika Ptáčníková, 19. Hedvika Rohlenová, 21. Barbora Fingerová, 22. Markéta Hanušová, 24. Barbora Fingerová, 39. Lucie Barillová, 41. Barbora Fingerová, 45. Hedvika Rohlenová - 11. Nikola Kobrlová, 13. Denisa Jechová, 42. Marie Sokolová; rozhodčí: Martin Doležal - Ondřej Kroutil; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 23; zásahy brankářů: Tereza Svobodová 13 - Petra Nývltová 20; po třetinách: 1:2, 4:0, 3:1;
45:00
44:29
Branku družstva FBC Dobré - Dobruška vstřelil Hedvika Rohlenová z trestného střílení (8:3).
44:29
Kuriozitka na závěr - nájezd, zákrok a kopanec do míčku, který skončil v kase - regulerní golaso.
43:57
Timeout DTJ Trutnov
43:45
Nic se nekoná, spousta nepřesností. Prošláplý míček a další nedůležité věci.
42:07
Snížení! Bude se tu konat DRAMA?!
41:52
Branku družstva DTJ Trutnov vstřelil Marie Sokolová, asistoval Nikola Kobrlová (7:3).
40:18
Branku družstva FBC Dobré - Dobruška vstřelil Barbora Fingerová bez asistence (7:2).
40:18
HATTRICK!!!!!!!!!!!!!! Barbora Fingerová! Fantazie v pohybu!
38:03
Branku družstva FBC Dobré - Dobruška vstřelil Lucie Barillová, asistoval Denisa Vernerová (6:2).
35:23
DD hraje zkušeně, víc na míčku, žádné unáhlené nahrávky..Trutnov bojuje a snaží se vykřesat naději v podobě kontaktní branky.
32:10
Zajímavé utkání sleduje celkem dvanáct diváků! Díky!
31:45
Zvoní tyč!!! Dobrá střela hráček DD.
30:50
Trutnov opticky tlačí, zatím nic platné.
30:01
Hra byla velmi ostrá, na konci druhé třetiny..Uvidíme co nám přinese dějství třetí.
30:00
30:00
29:14
Vyloučen hráč Lucie Barillová družstva FBC Dobré - Dobruška na 2 minuty za nedovolené vrážení.
28:45
Trutnov v šanci i v oslabení! Těsně mimo.
28:15
Vyloučen hráč Soňa Štěpánská družstva DTJ Trutnov na 2 minuty za blokování hokejky.
23:11
Tým DD válcuje, maká a dává branky, v druhém dějství je na place jen jeden tým.
23:10
Branku družstva FBC Dobré - Dobruška vstřelil Barbora Fingerová, asistoval Michaela Rozinková (5:2).
21:37
Branku družstva FBC Dobré - Dobruška vstřelil Markéta Hanušová, asistoval Denisa Vernerová (4:2).
21:37
Hanušová opět na párek, rychlost jí rozhodně nechybí...tentokrát však skórovala sama.
20:50
Hanušová si udělala z trutnovských obránkyní kužely..bohužel nedokončila svoje sólo gólem, o to se z dorážky postarala Fingerová.
20:44
Branku družstva FBC Dobré - Dobruška vstřelil Barbora Fingerová, asistoval Markéta Hanušová (3:2).
18:36
Pokračujeme v boji, srovnáno po podivném gólu.
18:30
Branku družstva FBC Dobré - Dobruška vstřelil Hedvika Rohlenová, asistoval Liliana Doležalová (2:2).
16:01
Pěkný florbal pokračuje, hraje se na polovici Trutnova.
15:00
15:00
14:06
Dobré snižuje, zásluhu bere Ptáčníková. Hraje se vyrovnané klání.
13:20
Branku družstva FBC Dobré - Dobruška vstřelil Veronika Ptáčníková, asistoval Michaela Rozinková (1:2).
12:55
Jechová je dnes ve formě, jak se říká, další branka, působí jako utržená ze řetězu.
12:54
Branku družstva DTJ Trutnov vstřelil Denisa Jechová, asistoval Veronika Štěpánská (0:2).
10:46
Úvodní gól utkání patří Trutnovu, pěkná prudká rána kolem levé ruky brankářky soupeře.
10:45
Branku družstva DTJ Trutnov vstřelil Nikola Kobrlová, asistoval Denisa Jechová (0:1).
09:27
Stále bez branek, stále hurá florbal.
04:00
Zápas velmi rychlý, nahoru dolů, takzvaný hurá florbal.
02:18
Vítá vás váš oblíbený komentátor Václav Částek, hraje se třetí utkání. Proti sobě nastupuje FBC Dobruška/Dobré a DTJ Trutnov.