5:0
3:1
- : -

1. FBC Polička - Orel Přelouč 8:1
2. Viktor Olšinár, 4. Ondřej Hegr, 4. Viktor Olšinár, 6. Samuel Šafář, 6. Viktor Olšinár, 13. Samuel Šafář, 15. Ondřej Hegr, 23. Filip Nunvář - 13. Maxmilián Čapek; rozhodčí: Kateřina Jeřábková - Lucie Stejskalová; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 20; zásahy brankářů: Daniel Pospíšil 6 - Kristýna Klepalová 12; po třetinách: 5:0, 3:1;
24:00
23:00
Domácí Max Čapek nevyužil svoji loženku a tak platí klasické: nedáš - dostaneš a hosté z Poličky zvyšují svůj náskok a individuální statistiky.
22:40
Branku družstva 1. FBC Polička vstřelil Filip Nunvář, asistoval Ondřej Hegr (8:1).
14:10
Hostující Hegr z pozice obránce již podruhé předvedl krásnou střelu tahem z dálky - tentokrát zaplachtila do levého horního rohu.
14:05
Branku družstva 1. FBC Polička vstřelil Ondřej Hegr, asistoval Štěpán Klusoň (7:1).
13:00
Polička ale odpovídá vzápětí dalším gólem - domácí zbytečně nechali soupeře opět si dělat co chtějí.
12:59
Branku družstva 1. FBC Polička vstřelil Samuel Šafář, asistoval Ondřej Vrátný (6:1).
12:45
A gól už je tu - pomohla k tomu přesilovka chyba hostí v rozehrávce.
12:44
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil Maxmilián Čapek bez asistence (5:1).
12:00
12:00
Domácím Orlům a Orlicím se podařilo zvýšeným pohybem a důrazem zastavit kanonádu hostí z Poličky a teď už by to chtělo jen ten gól :-)
12:00
11:43
Vyloučen hráč Ondřej Vrátný družstva 1. FBC Polička na 2 minuty za špatné střídání.
05:45
A máme tu za necelých 6 minut první hatrick - kapitán hostí stále řádí ...
05:42
Branku družstva 1. FBC Polička vstřelil Viktor Olšinár, asistoval Dušan Zahradníček (5:0).
05:10
Branku družstva 1. FBC Polička vstřelil Samuel Šafář, asistoval Dušan Zahradníček (4:0).
04:00
A kapitán hostů si zatím stále dělá na hřišti co chce - 3:0 pro hosty z Poličky.
03:59
Branku družstva 1. FBC Polička vstřelil Viktor Olšinár, asistoval Filip Stoklásek (3:0).
03:27
A Polička pokračuje v tlaku, který vyústil střelou obránce Hegra pod víko.
03:26
01:40
Kapitán hostí Olšinár nejprve sboural u mantinelu kapitánku domácích, aby pár vteřin nato prokroužil kolem branky domácích a nikým neatakován zavěsil z dorážky.