3:1
2:0
- : -

FbC Hradec Králové C - FbK Orlicko-Třebovsko bílí 5:1
7. Patrik Ježek, 8. Patrik Ježek, 10. Jakub Nerad, 13. David Soukup, 18. Jakub Vašata - 4. Jakub Hyhlík; rozhodčí: Kateřina Jeřábková - Tomáš Haufer; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Michal Malý 6 - Jonáš Svoboda 16; po třetinách: 3:1, 2:0;
24:00
17:38
Branku družstva FbC Hradec Králové C vstřelil Jakub Vašata bez asistence (5:1).
13:00
A Hradec nepřestává v tlaku a pohybu, a tak po vyražené první střele Soukup zavěšuje nikým neatakován z dorážky pod víko.
12:42
Branku družstva FbC Hradec Králové C vstřelil David Soukup bez asistence (4:1).
12:00
12:00
09:54
Hradec uzamkl OT na celé minuty na jejich vlastní půlce a tlak vyústil dalším gólem - tentokrát se prosadil Nerad.
09:53
Branku družstva FbC Hradec Králové C vstřelil Jakub Nerad, asistoval Ondřej Felgr (3:1).
07:30
A díky velké aktivitě a pohybu a střelecky disponovanému Ježkovi Hradec otáčí skóre a ujímá se vedení v zápase.
07:28
Branku družstva FbC Hradec Králové C vstřelil Patrik Ježek, asistoval Ondřej Veselý (2:1).
06:40
Branku družstva FbC Hradec Králové C vstřelil Patrik Ježek, asistoval Jakub Štancl (1:1).
06:40
Mladší žácí z Hradce využili přesilovku a střelou k levé tyči z mezikruží vyrovnávají.
05:20
Vyloučen hráč Viktor Adámek družstva FbK Orlicko-Třebovsko bílí na 2 minuty za blokování hokejky.
03:14
Přestože Hradec začal aktivněji a pohybově lépe, vedení se ujímají hráči OT po samostatném průniku Hyhlíka a střele gólmanovi pod ruku.
03:13
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko bílí vstřelil Jakub Hyhlík bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kateřina Jeřábková a Tomáš Haufer.
00:00
00:00
Line-up hostů FbK Orlicko-Třebovsko bílí:
00:00
Line-up domácích FbC Hradec Králové C: brankář: Michal Malý; hráči v poli: Adam Karlík, Jakub Vašata, Jakub Nerad, Ondřej Felgr, David Soukup