0:4
1:3
- : -

FBC Hvězdy Česká Skalice - FBK Bulldogs Hořice 1:7
24. Petr Koníček - 2. Michal Zubr, 3. Erik Mikas, 3. Tobias Jung, 7. Tobias Jung, 19. Šárka Rybová, 20. Tobias Jung, 20. Vít Černý; rozhodčí: Jan Růžička - Ondřej Slabý; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 34; zásahy brankářů: Petr Lexman ? - Dominik Pecen ?; po třetinách: 0:4, 1:3;
24:00
23:40
Branku družstva FBC Hvězdy Česká Skalice vstřelil Petr Koníček bez asistence (1:7).
21:00
Česká Skalice zkouší hru bez brankáře.
19:43
Branku družstva FBK Bulldogs Hořice vstřelil Vít Černý, asistoval Šárka Rybová (0:7).
19:33
Branku družstva FBK Bulldogs Hořice vstřelil Tobias Jung, asistoval Erik Mikas (0:6).
18:24
Timeout FBK Bulldogs Hořice
18:24
Branku družstva FBK Bulldogs Hořice vstřelil Šárka Rybová, asistoval Lukáš Vaněk (0:5).
15:46
Vyloučen hráč Adam Draštík družstva FBK Bulldogs Hořice na 2 minuty za špatné střídání.
14:24
Vyloučen hráč Tobias Jung družstva FBK Bulldogs Hořice na 2 minuty za hra mezi nohama.
12:00
12:00
Střely v první polovině: 3-10
12:00
07:30
Vyloučen hráč Ondřej Dolének družstva FBC Hvězdy Česká Skalice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
06:02
Timeout FBC Hvězdy Česká Skalice
06:02
02:36
02:13
Branku družstva FBK Bulldogs Hořice vstřelil Erik Mikas, asistoval Tobias Jung (0:2).
01:26
Branku družstva FBK Bulldogs Hořice vstřelil Michal Zubr, asistoval David Zubr (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Růžička a Ondřej Slabý.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Bulldogs Hořice: brankář: Dominik Pecen; hráči v poli: Kryštof Heligr, Tobias Jung, Elliot Festa, Erik Mikas, Adam Boháč
00:00
Line-up domácích FBC Hvězdy Česká Skalice: brankář: Petr Lexman; hráči v poli: Marek Hána, Matyáš Andrejsek, Šimon Príbojský, Petr Koníček, Ondřej Lukavský