3:3
1:2
- : -

FbC Hradec Králové C - Orel Přelouč 4:5
2. Adam Karlík, 3. Jakub Štancl, 8. Adam Hazuka, 14. Jakub Vašata - 9. Martin Landsmann, 10. Andrej Bína, 11. Jan Rybář, 15. Daniel Pirožek, 18. Tomáš Křinka; rozhodčí: Kateřina Jeřábková - Lucie Stejskalová; vyloučení: 1:4; využití: 1:0; diváků: 40; zásahy brankářů: Michal Malý 8 - Kristýna Klepalová 10; po třetinách: 3:3, 1:2;
24:00
23:59
To byly nervy na závěr - Hradec odvolal gólmana a měl tlak, ale domácí již vedení nakonec dokázali ubránit.
23:35
Timeout FbC Hradec Králové C
23:35
Vyloučen hráč Valentin Domniku družstva Orel Přelouč na 2 minuty za špatné střídání.
22:55
Orelská gólmanka Klepalová teď 2x podržela domácí tým skvělými zákroky.
22:10
Orel nezklidnil rozehrávku při přesilovce a tak se do šance ani nedostal.
20:55
Gólman Hradce Malý teď hosty podržel - domácím začíná přesilovka.
20:10
Hradec měl při přesilovce tlak na vyrovnání, o který se sám připravil chybou při střídání.
20:08
Vyloučen hráč Adam Svoboda družstva FbC Hradec Králové C na 2 minuty za špatné střídání.
18:55
Vyloučen hráč Andrej Bína družstva Orel Přelouč na 2 minuty za vysoká hokejka.
17:57
Orel jde poprvé do vedení - Tomáš Křinka v sólo nájezdu prostřeluje Malého nečekaně mezi nohama po zemi.
17:55
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil Tomáš Křinka, asistoval Martin Landsmann (4:5).
16:40
Šance na obou stranách - největší asi Max Čapek v sólo nájezdu - skvěle ho vychytal rukou gólman hostí Malý.
14:03
A zase je vyrovnáno - domácí obránce Pirožek s míčkem na florbalce projel hřištěm a zavěsil od pravého mantinelu do protilehlé šibenice.
14:02
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil Daniel Pirožek bez asistence (4:4).
13:19
Po zbytečné ztrátě na půlce se hostující Vašata prosadil nekompromisně střelou pod víko.
13:18
Branku družstva FbC Hradec Králové C vstřelil Jakub Vašata bez asistence (4:3).
12:00
12:00
Domácí Orel se vrátil do zápasu z třígólového rozdílu a tak rozhodne druhá půle.
12:00
11:59
A Orel skoro šel do vedení - Kosinová vybojovala míček na půlce, poslala ihned na volného Čapka a toho zblízka vychytal gólman hostí - a zazněla siréna ohlašující půlku.
10:01
A je vyrovnáno - volný úder Hamplová poslala přesně na florbalku vedle připraveného Rybáře a ten zdálky krásně trefil levou šibenici.
10:00
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil Jan Rybář, asistoval Kristýna Hamplová (3:3).
09:35
A domácí zvyšují obrátky - po rychlém brejku a nezištné přihrávce Maxe Čapka zavěšuje do prázdné Bína - a hosté si vzali timeout.
09:34
Timeout Orel Přelouč
09:34
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil Andrej Bína, asistoval Maxmilián Čapek (3:2).
08:40
A za zvýšenou aktivitu a pohyb jsou odměněni i domácí hráči - Landsmann projel hřištěm a nekompromisně zavěsil.
08:38
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil Martin Landsmann bez asistence (3:1).
07:47
A při zbytečném vyloučení domácího Pirožka inkasuje Orel potřetí.
07:46
Vyloučen hráč Daniel Pirožek družstva Orel Přelouč na 2 minuty za hra bez hokejky.
07:43
Branku družstva FbC Hradec Králové C vstřelil Adam Hazuka, asistoval Patrik Ježek (3:0).
07:00
Orel srovnal hru, vytvořil si šance, ale 2 tutovky neproměnil...
02:54
Vyloučen hráč Andrej Bína družstva Orel Přelouč na 2 minuty za blokování hokejky.
02:10
A poté, co orelský Max Čapek ze samostatného nájezdu trefil jen břevno hradecké branky se na druhé straně prosadil Štancl.
02:05
Branku družstva FbC Hradec Králové C vstřelil Jakub Štancl bez asistence (2:0).
01:19
Hradecký Karlík si nikým z domácích hráčů nepovšimnut povyjel v klidu zpoza brány a zavěsil do protilehlé šibenice.
01:18
Branku družstva FbC Hradec Králové C vstřelil Adam Karlík bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kateřina Jeřábková a Lucie Stejskalová.
00:00
00:00
Line-up hostů Orel Přelouč:
00:00
Line-up domácích FbC Hradec Králové C: brankář: Michal Malý; hráči v poli: Jakub Vašata, Adam Karlík, Jakub Nerad, Ondřej Felgr, David Soukup