2:4
1:6
- : -

FbK Orlicko-Třebovsko bílí - Orel Přelouč 3:10
3. Dominik Kalous, 4. David Dušek, 14. Dominik Sládeček - 5. Maxmilián Čapek, 7. Maxmilián Čapek, 8. Martin Landsmann, 9. Maxmilián Čapek, 14. Maxmilián Čapek, 16. Justýna Kosinová, 17. Martin Landsmann, 18. Martin Landsmann, 19. Martin Landsmann, 22. Michal Zahradník; rozhodčí: Tomáš Haufer - Lucie Stejskalová; vyloučení: 2:0; využití: 0:2; diváků: 30; zásahy brankářů: Jonáš Svoboda 15 - Kristýna Klepalová 11; po třetinách: 2:4, 1:6;
24:00
21:57
A zaskvěla se i domácí gólmanka Kristýna Klepalová, když chytila hostujícímu Hyhlíkovi trestné střílení za postavení bránícího hráče v brankovišti.
21:56
Trestné střílení družstva FbK Orlicko-Třebovsko bílí neproměnil Jakub Hyhlík.
21:31
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil Michal Zahradník, asistoval Lucie Matoušková (3:10).
21:30
A 10-tý gól dává svou první trefou dnes Michal Zahradník.
20:16
Vyloučen hráč David Dušek družstva FbK Orlicko-Třebovsko bílí na 2 minuty za sekání.
18:50
A už i Martin Landsmann dává svůj 4. gól v tomto zápase - zdá se rozhodnuto...
18:44
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil Martin Landsmann, asistoval Michal Zahradník (3:9).
17:20
A nyní se dvakrát po sobě prosazuje i Martin Landsmann, vždy po pěkném blafáku gólmanovi. Asistovala Lucka Matoušková, která tak má dnes první asistenci.
17:18
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil Martin Landsmann, asistoval Lucie Matoušková (3:8).
16:33
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil Martin Landsmann, asistoval Jan Rybář (3:7).
15:51
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil Justýna Kosinová, asistoval Maxmilián Čapek (3:6).
15:51
A tentokrát Max Čapek změnil role a stal se nahrávačem - gólově se tak prosazuje kapitánka týmu Justýna Kosinová.
13:53
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko bílí vstřelil Dominik Sládeček, asistoval Tomáš Dostál (3:5).
13:50
Hosté z OT se ale vzápětí dotahují opět na 2-gólový rozdíl - zápas má tak stále otevřený konec...
13:20
Max Čapek přidává svůj již 4. gól po přihrávce Pirožka zpoza brány.
13:16
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil Maxmilián Čapek, asistoval Daniel Pirožek (2:5).
12:20
OT začalo 2. půli náporem,ale Dušek v ložené šanci naštěstí pro domácí netrefil branku.
12:00
12:00
08:40
Max Čapek zakončil kombinační akci na první dotyk celkem tří hráčů a završil tak svůj hatrick!
08:36
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil Maxmilián Čapek, asistoval Andrej Bína (2:4).
07:51
Kristýna Hamplová vyvezla míček, krásnou přihrávkou našla zcela volného Landsmanna, a ten sám před gólmanem chladnokrevně blafákem zavěsil.
07:50
Timeout FbK Orlicko-Třebovsko bílí
07:50
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil Martin Landsmann, asistoval Kristýna Hamplová (2:3).
06:10
A domácí Orel bleskově využívá nabídnutou přesilovku za hru na zemi - Max Čapek se prosazuje podruhé a je srovnáno.
06:05
05:52
Vyloučen hráč David Dušek družstva FbK Orlicko-Třebovsko bílí na 2 minuty za hra na zemi.
04:40
Orel se vrací do zápasu dnes typickou akcí - brejk po náhozu za obránce soupeře a Max Čapek nadvakrát překonal gólmana OT.
04:35
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil Maxmilián Čapek, asistoval Michal Zahradník (2:1).
03:10
Orel opět začíná ospale a OT se ujímá rovnou dvougólového vedení - nejprve chybná rozehrávka nabídla Kalousovi loženku a ten nezaváhal a pak vůbec nebráněný Dušek v klidu a s přehledem zavěsil pod víko.
03:09
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko bílí vstřelil David Dušek, asistoval Ondřej Vaverka (2:0).
02:14
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko bílí vstřelil Dominik Kalous bez asistence (1:0).