3:4
5:2
- : -

PASKOV SAURIANS - 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop 10:7
5. Petr Michálek, 11. Tomáš Hodulík, 13. Jakub Onderka, 17. Jakub Onderka, 19. Jakub Onderka, 25. Tomáš Hodulík, 26. Jakub Onderka, 29. Jakub Onderka, 30. Tomáš Hodulík, 32. Jakub Onderka - 3. Vít Lestyan, 18. Tomáš Pek, 19. Karel Mičulka, 22. Vít Lestyan, 24. Vít Lestyan, 28. Vít Lestyan, 34. Filip Bernatík; rozhodčí: Ondřej Gabzdyl - Jakub Palowski; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Jakub Jasiok ? - Marek Plhal ?; po třetinách: 2:1, 3:4, 5:2;
36:00
33:44
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop vstřelil Filip Bernatík, asistoval Vít Lestyan (10:7).
31:30
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil Jakub Onderka, asistoval Tomáš Hodulík (10:6).
29:41
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil Tomáš Hodulík, asistoval Jakub Onderka (9:6).
28:36
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil Jakub Onderka bez asistence (8:6).
27:16
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop vstřelil Vít Lestyan z trestného střílení (7:6).
26:04
Vyloučen hráč Filip Staněk družstva 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop na 2 minuty za sekání.
25:23
24:31
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil Tomáš Hodulík, asistoval Petr Michálek (6:5).
24:00
24:00
23:10
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop vstřelil Vít Lestyan, asistoval Marek Němec (5:5).
21:18
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop vstřelil Vít Lestyan, asistoval Filip Staněk (5:4).
18:51
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil Jakub Onderka, asistoval Lukáš Holek (5:3).
18:02
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop vstřelil Karel Mičulka, asistoval Vít Lestyan (4:3).
17:17
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop vstřelil Tomáš Pek, asistoval Filip Bernatík (4:2).
16:28
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil Jakub Onderka, asistoval Ondřej Lyčka (4:1).
12:43
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil Jakub Onderka, asistoval Petr Michálek (3:1).
12:00
12:00
10:10
04:10
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil Petr Michálek, asistoval Tomáš Hodulík (1:1).
03:00
Vyloučen hráč Filip Schwarz družstva 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop na 2 minuty za sekání.
02:32
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop vstřelil Vít Lestyan, asistoval Marek Plhal (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Gabzdyl a Jakub Palowski.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop: brankář: Marek Plhal; hráči v poli: Marek Němec, Filip Bernatík, Vít Lestyan, Karel Mičulka, David Šimeček