1:0
0:1
- : -

FBC YOUNG BOYS "B" - TJ Lokomotiva Rakovník B 3:3
11. Mikuláš Žížala, 11. David Žák, 16. Lukáš Pořt - 2. Petr Urbánek, 7. Jan Jiroušek, 34. Lukáš Brotánek; rozhodčí: David Kozlík - Jan Přibyl; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Miloš Vnouček ? - Ondřej Jelínek ?, Zdeněk Strnad ?; po třetinách: 2:2, 1:0, 0:1;
36:00
33:39
Branku družstva TJ Lokomotiva Rakovník B vstřelil Lukáš Brotánek bez asistence (3:3).
32:03
Timeout TJ Lokomotiva Rakovník B
24:00
24:00
21:53
Trestné střílení družstva TJ Lokomotiva Rakovník B neproměnil Jan Tomiška.
17:46
Vyloučen hráč Petr Urbánek družstva TJ Lokomotiva Rakovník B na 2 minuty za bránění ve hře.
15:44
Branku družstva FBC YOUNG BOYS "B" vstřelil Lukáš Pořt, asistoval Mikuláš Žížala (3:2).
13:11
Trestné střílení družstva FBC YOUNG BOYS "B" neproměnil Ernest Kerekeš.
13:11
Střídání brankáře. Nový brankář Zdeněk Strnad družstva TJ Lokomotiva Rakovník B
12:00
12:00
10:47
Branku družstva FBC YOUNG BOYS "B" vstřelil David Žák, asistoval Petr Černošek (2:2).
10:47
Ještě než jsem si stačil vyhledat jméno střelce máme tu vyrovnání, o které se zasloužil dorážkou David Žák. Stav utkání je tedy 2:2...a já už to nestíhám psát, takže budou už jen vyoučení a změny skore :-))
10:28
Zasloužené snížení přichází, před golmanem se prosadil Mikuláš Žížala
10:26
Branku družstva FBC YOUNG BOYS "B" vstřelil Mikuláš Žížala, asistoval Lukáš Veselý (1:2).
09:35
Vyloučen hráč Tomáš Erba družstva TJ Lokomotiva Rakovník B na 2 minuty za sekání.
09:35
A máme tu přesilovku pro Young Boys. Podaří se jim zkorigovat stav?
06:32
Branku družstva TJ Lokomotiva Rakovník B vstřelil Jan Jiroušek, asistoval Tomáš Erba (0:2).
06:32
Z ojedinělé akce ovšem Lokomotiva navyšuje své vedení. Z dorážky se sám před brankářem prosadil Jan Jiroušek a lokomotiva vede 2:0!
04:51
Velká šance se zrodila po nenápadné střele od mantinelu. Young boys mohli srovnat stav utkání, ale brankář hostí byl proti a propadnutý míček na poslední chvíli sebral z brankové čáry!
03:29
Sledujeme tuhý boj plný nepřesností, první branka utkání byla spíše dílem náhody(Urbánek snad promine)...
01:36
Branku družstva TJ Lokomotiva Rakovník B vstřelil Petr Urbánek bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Kozlík a Jan Přibyl.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Lokomotiva Rakovník B: brankář: Ondřej Jelínek; hráči v poli: Martin Fencl, Jan Tomiška, Tomáš Erba, Petr Urbánek, Jiří Tuček