0:2
2:0
- : -

Prague Tigers C - FAT PIPE FLORBAL CHODOV C 3:2
3. Roman Eder, 25. Jakub Janda, 34. Richard Iltis - 19. Jan Aubrecht, 19. Martin Kovář; rozhodčí: Daniel Přibil - Petr Herman; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Filip Skála ? - Pavel Zajíc ?; po třetinách: 1:0, 0:2, 2:0;
36:00
35:16
Timeout FAT PIPE FLORBAL CHODOV C
33:17
Branku družstva Prague Tigers C vstřelil Richard Iltis, asistoval Ondřej Havlas (3:2).
24:48
Branku družstva Prague Tigers C vstřelil Jakub Janda bez asistence (2:2).
24:01
V druhé části hry přišel dramatický obrat hostujícího týmu. Chodov zařadil druhou rychlost a šance se oproti první třetině zcela vyrovnaly. Z a zmínku stojí jeden ze zákroků domácího golmana z konce druhé třetiny, kdy chytil střelu krkem pod přilbu, jako by se nechumelilo ...
24:00
24:00
18:56
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV C vstřelil Martin Kovář, asistoval Ondřej Světlý (1:2).
18:07
"Gól z půlky" vstřelil hráč chodova č. 10, domácí golman uviděl míček až v síti za sebou.
18:04
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV C vstřelil Jan Aubrecht, asistoval Ondřej Světlý (1:1).
13:01
První třetina se odehrávala v bojovném duchu na obou stranách. O gol více ze hry mají pražští Tigers.
12:00
12:00
02:06
Branku družstva Prague Tigers C vstřelil Roman Eder, asistoval Tomáš Pytl (1:0).