1:1
2:3
- : -

FBŠ Hattrick Brno B - K1 Florbal Židenice 7:7
4. Lukáš Martinek, 7. Ondřej Šimíček, 9. Ondřej Kašpárek, 12. Lukáš Martinek, 15. Jáchym Eliáš, 27. Michael Ceyp, 35. Matěj Němec - 2. Tomáš Vidlák, 5. Tomáš Vidlák, 5. Dan Lošťák, 18. Marek Drápal, 29. Marek Drápal, 31. Marek Drápal, 33. Michal Horák; rozhodčí: Jakub Kulhánek - Bohumil Žlůva; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 13; zásahy brankářů: Petr Dvorník ? - Dominik Němčanský ?; po třetinách: 4:3, 1:1, 2:3;
39:00
38:15
Timeout K1 Florbal Židenice
38:15
Vyloučen hráč Dan Lošťák družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za sekání.
34:01
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno B vstřelil Matěj Němec, asistoval Michael Winkler (7:7).
32:42
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Michal Horák, asistoval Nicolas Kokeš (6:7).
30:38
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Marek Drápal, asistoval Nicolas Kokeš (6:6).
28:24
26:13
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno B vstřelil Michael Ceyp, asistoval Jan Nevěděl (6:4).
26:00
26:00
17:58
17:44
Vyloučen hráč Michal Malec družstva FBŠ Hattrick Brno B na 2 minuty za nesportovní chování.
17:44
Vyloučen hráč Martin Peitl družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za nesportovní chování.
14:15
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno B vstřelil Jáchym Eliáš, asistoval Ondřej Kašpárek (5:3).
13:00
13:00
11:07
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno B vstřelil Lukáš Martinek, asistoval Matěj Němec (4:3).
08:26
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno B vstřelil Ondřej Kašpárek, asistoval Adam Roznos (3:3).
06:36
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno B vstřelil Ondřej Šimíček, asistoval Michael Ceyp (2:3).
04:54
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Dan Lošťák, asistoval Michal Horák (1:3).
04:35
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Tomáš Vidlák bez asistence (1:2).
03:21
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno B vstřelil Lukáš Martinek, asistoval Michal Malec (1:1).
01:34
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Tomáš Vidlák, asistoval Michal Horák (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Kulhánek a Bohumil Žlůva.
00:00
00:00
Line-up hostů K1 Florbal Židenice:
00:00
Line-up domácích FBŠ Hattrick Brno B: brankář: Petr Špalek; hráči v poli: Adam Roznos, Ondřej Kašpárek, Tadeáš Rataj, Jáchym Eliáš, Matěj Novotný