4:2
1:2
- : -

FbC Aligators - Hornets Brno ZŠ Horní Psycho 9:5
1. Viktor Hájek, 7. Marcel Lanžhotský, 8. Michal Sirný, 12. Martin Svoboda, 15. Pavel Volek, 17. Rostislav Zouhar, 18. Rostislav Zouhar, 19. Pavel Černý, 36. Pavel Černý - 8. Zdeněk Štarha, 14. Martin Petržela, 15. Martin Petržela, 28. Tomáš Vašek, 35. Martin Petržela; rozhodčí: Roman Janda - Jan Ponížil; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 5; zásahy brankářů: Bořek Richter ? - Jiří Vidlař ?; po třetinách: 4:1, 4:2, 1:2;
36:00
35:40
Branku družstva FbC Aligators vstřelil Pavel Černý bez asistence (9:5).
34:58
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní Psycho vstřelil Martin Petržela, asistoval Zdeněk Štarha (8:5).
33:26
Vyloučen hráč Martin Svoboda družstva FbC Aligators na 2 minuty za špatné střídání.
27:19
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní Psycho vstřelil Tomáš Vašek, asistoval Martin Petržela (8:4).
24:00
24:00
18:08
Branku družstva FbC Aligators vstřelil Pavel Černý, asistoval Michal Sirný (8:3).
17:17
Branku družstva FbC Aligators vstřelil Rostislav Zouhar, asistoval Marcel Lanžhotský (7:3).
16:02
Branku družstva FbC Aligators vstřelil Rostislav Zouhar, asistoval Viktor Hájek (6:3).
14:55
Branku družstva FbC Aligators vstřelil Pavel Volek bez asistence (5:3).
14:12
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní Psycho vstřelil Martin Petržela, asistoval Tomáš Vašek (4:3).
13:56
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní Psycho vstřelil Martin Petržela bez asistence (4:2).
12:00
12:00
11:30
Branku družstva FbC Aligators vstřelil Martin Svoboda, asistoval Rostislav Zouhar (4:1).
07:53
Branku družstva FbC Aligators vstřelil Michal Sirný, asistoval Libor Svoboda (3:1).
07:30
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní Psycho vstřelil Zdeněk Štarha, asistoval Tomáš Vašek (2:1).
06:30
Branku družstva FbC Aligators vstřelil Marcel Lanžhotský, asistoval Michal Sirný (2:0).
00:41
Branku družstva FbC Aligators vstřelil Viktor Hájek, asistoval Rostislav Zouhar (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Roman Janda a Jan Ponížil.
00:00
00:00
Line-up hostů Hornets Brno ZŠ Horní Psycho:
00:00
Line-up domácích FbC Aligators: brankář: Bořek Richter; hráči v poli: Michal Sirný, Roman Kalus, Pavel Volek, Rostislav Zouhar, Marcel Lanžhotský