3:1
4:1
- : -

TJ Znojmo LAUFEN CZ B - SK Snipers Slavičín 13:2
1. Martin Veselý, 8. Michal Koch, 8. David Jedlička, 13. Jakub Ficko, 15. David Jedlička, 15. Jakub Ficko, 24. David Jedlička, 25. Martin Veselý, 30. Michal Koch, 31. Gabriel Miklík, 33. Gabriel Miklík, 38. Gabriel Miklík, 45. Gabriel Miklík - 26. Filip Papež, 32. Filip Papež; rozhodčí: David Lovas - Ondřej Lukáš; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Radek Pechura ? - Radomír Zlámal ?, Michal Petrůj ?; po třetinách: 6:0, 3:1, 4:1;
45:00
44:57
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ B vstřelil Gabriel Miklík bez asistence (13:2).
42:13
Vyloučen hráč Tomáš Vaculčík družstva SK Snipers Slavičín na 2 minuty za blokování hokejky.
37:45
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ B vstřelil Gabriel Miklík, asistoval Jakub Ficko (12:2).
32:11
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ B vstřelil Gabriel Miklík, asistoval David Jedlička (11:2).
31:56
Branku družstva SK Snipers Slavičín vstřelil Filip Papež, asistoval Jiří Šmíd (10:2).
30:45
30:00
30:00
29:17
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ B vstřelil Michal Koch, asistoval David Jedlička (9:1).
26:47
Vyloučen hráč Jan Zielina družstva SK Snipers Slavičín na 2 minuty za sekání.
25:34
Branku družstva SK Snipers Slavičín vstřelil Filip Papež, asistoval Ondřej Šuráň (8:1).
24:58
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ B vstřelil Martin Veselý bez asistence (8:0).
23:20
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ B vstřelil David Jedlička, asistoval Marek Krpoun (7:0).
22:20
Vyloučen hráč Martin Veselý družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ B na 2 minuty za hrubost.
20:15
Vyloučen hráč David Jedlička družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ B na 2 minuty za hrubost.
15:00
Střídání brankáře. Nový brankář Michal Petrůj družstva SK Snipers Slavičín
15:00
15:00
14:39
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ B vstřelil Jakub Ficko, asistoval Gabriel Miklík (6:0).
14:18
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ B vstřelil David Jedlička, asistoval Gabriel Miklík (5:0).
12:39
07:44
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ B vstřelil David Jedlička, asistoval Marek Hlávka (3:0).
07:35
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ B vstřelil Michal Koch, asistoval Marek Krpoun (2:0).
00:46
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ B vstřelil Martin Veselý, asistoval Gabriel Miklík (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Lovas a Ondřej Lukáš.
00:00
00:00
Line-up hostů SK Snipers Slavičín: brankář: Radomír Zlámal; hráči v poli: Martin Suchánek, Radim Studeník, Jiří Šmíd, Filip Papež, Ondřej Šuráň