1:3
3:5
- : -

FBŠ Hattrick Brno B - TROOPERS MAH Košér C 5:9
1. Jonáš Kůra, 17. Jan Čermák, 31. Lukáš Jalový, 36. René Menšík, 38. Jonáš Kůra - 5. Radek Dřevěný, 22. Jan Skalický, 24. Jiří Šidla, 26. Michal Šmíd, 32. Vít Míča, 34. Jiří Šidla, 35. Tomáš Knotek, 36. Patrik Adámek, 36. Daniel Vindiš; rozhodčí: Pavel Brückner - Jakub Cigl; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: David Germ ? - Ivo Zdráhal ?; po třetinách: 1:1, 1:3, 3:5;
39:00
38:59
Děkujeme.
37:51
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno B vstřelil Jonáš Kůra, asistoval Lukáš Jalový (5:9).
36:30
Do poloviny druhé třetiny velmi vyrovnaný zápas. Poté se u domácích něco zlomilo. Kvalitní masáž nejspíše všechny hráče příliš uvolnila.
35:51
Branku družstva TROOPERS MAH Košér C vstřelil Daniel Vindiš, asistoval Radek Dřevěný (4:9).
35:51
Koupačky.
35:40
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno B vstřelil René Menšík, asistoval Richard Duchoň (4:8).
35:11
Branku družstva TROOPERS MAH Košér C vstřelil Patrik Adámek bez asistence (3:8).
34:31
Branku družstva TROOPERS MAH Košér C vstřelil Tomáš Knotek bez asistence (3:7).
33:04
Branku družstva TROOPERS MAH Košér C vstřelil Jiří Šidla, asistoval Ondřej Synek (3:6).
33:00
Doposud jsme svědky mírumilovného zápasu. Jenom na gólmany pořád někdo střílí.
31:18
Branku družstva TROOPERS MAH Košér C vstřelil Vít Míča, asistoval Tomáš Knotek (3:5).
31:18
Hosté zklamali a šanci využili.
30:44
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno B vstřelil Lukáš Jalový, asistoval Tomáš Procházka (3:4).
30:44
Nejprve Jalový vytvořil krásnou situaci. Ta se nepovedla využít. Situaci následně duplikoval a tentokrát využil.
28:42
Člověk by si řekl, že to horší být nemůže. Já si však zapomněl o přestávce odskočit.
26:10
Hosté testují golmana domácích. Ten chytá míček bez problému jako své sny.
26:00
26:00
25:59
Andrle masíruje tým svými slovy.
25:41
Branku družstva TROOPERS MAH Košér C vstřelil Michal Šmíd, asistoval Patrik Adámek (2:4).
25:40
Germ vyráží, avšak hosté doráží.
24:57
Kůra tu z toho dělá zábavní park plný kolotočů.
23:20
Hosté zintenzivňují střelbu, což je v dnešní mírumilovné společnosti těžko akceptovatelný fakt.
23:09
Branku družstva TROOPERS MAH Košér C vstřelil Jiří Šidla, asistoval Patrik Adámek (2:3).
21:20
Branku družstva TROOPERS MAH Košér C vstřelil Jan Skalický, asistoval Ondřej Synek (2:2).
21:20
20:23
Doposud se nikdo neodvážil na rozhodčí.
18:32
Hosté měli opět odkrytou bránu, ale strefují se pouze vedle.
16:55
Kůra doplňuje gól asistencí. Teď už mu zbývá získat nějaké trestné minuty a zvládne za jeden zápas opravdu vše.
16:54
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno B vstřelil Jan Čermák, asistoval Jonáš Kůra (2:1).
15:50
Nastala prapodivná situace, kdy běžel domácí hráč do útoku, avšak byl zastaven vlastním hráčem.
13:00
13:00
12:54
Jalový trefuje míček ve vzduchu a trefuje tyč.
11:51
Hosté střílí tyč.
10:20
Teplota i vlhkost haly je optimální.
09:10
Kůra se nebojí střílet. Bohužel (pro hosty naštěstí) vedle.
07:10
Hosté si vytváří velmi dobré situace, ale domácí zintenzivněli obranu hned po prvním gólu.
06:41
Menšík blokuje střelbu do okryté brány a zachraňuje situaci.
04:09
Branku družstva TROOPERS MAH Košér C vstřelil Radek Dřevěný, asistoval David Sehnal (1:1).
00:42
Jonášovi mlýny melou.
00:41
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno B vstřelil Jonáš Kůra, asistoval Šimon Král (1:0).