1:0
3:0
- : -

VSK MZLU Brno - FBK Atlas Blansko B 4:1
17. Pavel Pelikán, 33. Jaroslav Čabala, 33. Tomáš Koliba, 37. Jan Světlík - 9. Jan Frýdek; rozhodčí: Monika Chromá - Zdeněk Dolíhal; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Libor Vávra ? - Jakub Smejkal ?; po třetinách: 0:1, 1:0, 3:0;
39:00
37:25
VSK silné oslabení Blanska využilo a dává další gól.
36:07
Branku družstva VSK MZLU Brno vstřelil Jan Světlík, asistoval Dominik Havlíček (4:1).
36:07
Hra začíná být pořádně vyhrocena, z družstva Blansko byli vyloučeni už dva hráči.
35:47
Vyloučen hráč Jiří Kroutil družstva FBK Atlas Blansko B na 2 minuty za sekání.
34:51
Vyloučen hráč Adam Kovář družstva FBK Atlas Blansko B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
32:33
Timeout FBK Atlas Blansko B
32:33
Branku družstva VSK MZLU Brno vstřelil Tomáš Koliba, asistoval Michal Špičák (3:1).
32:33
V časech velkých tlaků proměnili šance hráči VSK a to dokonce dvěma slepenými góly. Blansko si vyžádalo timeout.
32:18
Branku družstva VSK MZLU Brno vstřelil Jaroslav Čabala, asistoval Jan Vaculík (2:1).
30:25
Blansko neváhá a hře se přizpůsobuje. Faulován je ale právě hráč tohoto týmu a končí za mantinelem s ústy plnými sprostých slov.
28:23
Hráči VSK tvrdě bojují a jeden z nich také tvrdě skončil na kolenou.
26:00
26:00
25:33
Trestné střílení družstva VSK MZLU Brno neproměnil Jan Světlík.
25:33
Trestné střílení je technická dovednost testovaná silnými nervy. Hráč 23 nepředvedl v této disciplíně vůbec nic.
22:15
Totální zmar přihrávek u obou týmů v poslední pětiminutovce.
21:00
Týmy hrozí vždy jen po krátký okamžik, proto se často mění okupant balónku. Přitom se ale nedá říct, že by byla hra nahoru dolů.
18:33
Jako kdyby se roztrhl pytel s drobnými fauly. Jinak se obraz utkání vůbec nezměnil.
18:06
Omlouváme se za technické potíže, jsme zpět.
16:59
Branku družstva VSK MZLU Brno vstřelil Pavel Pelikán, asistoval Jan Vaculík (1:1).
16:01
Šermířský souboj hráčů byl ohodnocen hlasitým hvizdem rozhodčí.
14:30
Hráči využívají spíše své rétorické dovednosti, jak ty florbalové.
13:01
Začíná dalších 13 minut velmi statického utkání.
13:00
13:00
12:21
Vždy když vypadá situace zajímavě je ukončena střelou do prvního hráče.
09:40
Ze střídaček týmu VSK je slyšet hlasitá podpora určená spoluhráčům na hřišti. Blansko ani nepotřebuje číst hru svého soupeře vše se dozví z hlasitých pokynů.
08:11
Branku družstva FBK Atlas Blansko B vstřelil Jan Frýdek, asistoval Jiří Kroutil (0:1).
08:11
Využitá přesilovka Blanska a první gól utkání zametl do brány Jan Frýdek.
07:07
Další vyhrocený zákrok. Hráči jsou na ostří nože.
06:05
Přátelský duch utkání nám dlouho nevydržel a máme tady první vyloučení týmu VSK, provinil se hráč s číslem 6.
05:47
Vyloučen hráč Jaroslav Dittrich družstva VSK MZLU Brno na 2 minuty za bránění ve hře.
03:25
Utkání probíhá v poněkud přátelském duchu a k vyhroceným situacím zatím nedošlo.