1:1
3:0
- : -

Floorbee 1. AC Orel Uherský Brod - Sokol Brno I EMKOCase GulliversB 5:1
12. Martin Ležatka, 16. Erik Kouřil, 32. Ondřej Bartoš, 32. Martin Ležatka, 34. Martin Ležatka - 30. Denis Ursacher; rozhodčí: David Vlachopulos - Pavel Rochovanský; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Ondřej Buráň ? - Adam Lysák ?; po třetinách: 1:0, 1:1, 3:0;
45:00
40:24
Vyloučen hráč Denis Ursacher družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB na 2 minuty za hrubost.
33:40
Branku družstva Floorbee 1. AC Orel Uherský Brod vstřelil Martin Ležatka, asistoval Ondřej Bartoš (5:1).
31:27
31:02
Branku družstva Floorbee 1. AC Orel Uherský Brod vstřelil Ondřej Bartoš, asistoval Erik Kouřil (3:1).
30:00
30:00
29:52
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil Denis Ursacher, asistoval Martin Kadlec (2:1).
28:09
Trestné střílení družstva Floorbee 1. AC Orel Uherský Brod neproměnil Jakub Plášek.
17:59
Vyloučen hráč Tomáš Tlach družstva Floorbee 1. AC Orel Uherský Brod na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
15:16
Branku družstva Floorbee 1. AC Orel Uherský Brod vstřelil Erik Kouřil, asistoval Martin Ležatka (2:0).
15:00
15:00
11:30
Branku družstva Floorbee 1. AC Orel Uherský Brod vstřelil Martin Ležatka, asistoval Erik Kouřil (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Vlachopulos a Pavel Rochovanský.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Brno I EMKOCase GulliversB:
00:00
Line-up domácích Floorbee 1. AC Orel Uherský Brod: brankář: Ondřej Buráň; hráči v poli: Jakub Nevařil, Ondřej Bartoš, Martin Ležatka, Erik Kouřil, Kryštof Mikeska