4:3
3:2
- : -

Floorbee 1. AC Orel Uherský Brod - TJ Sokol Brno - Husovice 11:6
3. Kryštof Mikeska, 4. Ondřej Buráň, 7. Ondřej Buráň, 10. Martin Ležatka, 18. Erik Kouřil, 26. Jakub Plášek, 28. Erik Kouřil, 30. Ondřej Bartoš, 31. Martin Ležatka, 36. Ondřej Bartoš, 36. Ondřej Buráň - 7. Jiří Chládek, 19. Tomáš Gryc, 25. Tomáš Gryc, 26. Tomáš Gryc, 34. Samuel Zeman, 41. David Čech; rozhodčí: Ondřej Lukáš - Vojtěch Duda; vyloučení: 1:1 + Filip Macků 5; využití: 2:0; zásahy brankářů: Michal Matušák ? - Matyáš Rujbr ?; po třetinách: 4:1, 4:3, 3:2;
45:00
40:17
Branku družstva TJ Sokol Brno - Husovice vstřelil David Čech, asistoval Samuel Zeman (11:6).
38:45
Timeout Floorbee 1. AC Orel Uherský Brod
38:45
Vyloučen hráč Jiří Chládek družstva TJ Sokol Brno - Husovice na 2 minuty za blokování hokejky.
35:42
Branku družstva Floorbee 1. AC Orel Uherský Brod vstřelil Ondřej Buráň, asistoval Jakub Ondrůšek (11:5).
35:27
Branku družstva Floorbee 1. AC Orel Uherský Brod vstřelil Ondřej Bartoš, asistoval Tomáš Tlach (10:5).
33:51
Branku družstva TJ Sokol Brno - Husovice vstřelil Samuel Zeman, asistoval David Čech (9:5).
30:51
Vyloučen hráč Filip Macků družstva TJ Sokol Brno - Husovice na 5 minut za hrubost.
30:11
Branku družstva Floorbee 1. AC Orel Uherský Brod vstřelil Martin Ležatka, asistoval Erik Kouřil (9:4).
30:00
30:00
29:43
Branku družstva Floorbee 1. AC Orel Uherský Brod vstřelil Ondřej Bartoš bez asistence (8:4).
27:57
Branku družstva Floorbee 1. AC Orel Uherský Brod vstřelil Erik Kouřil, asistoval Ondřej Buráň (7:4).
25:25
Branku družstva TJ Sokol Brno - Husovice vstřelil Tomáš Gryc, asistoval Samuel Zeman (6:4).
25:03
Branku družstva Floorbee 1. AC Orel Uherský Brod vstřelil Jakub Plášek, asistoval Tomáš Trtek (6:3).
24:57
Branku družstva TJ Sokol Brno - Husovice vstřelil Tomáš Gryc, asistoval Filip Macků (5:3).
18:08
Branku družstva TJ Sokol Brno - Husovice vstřelil Tomáš Gryc bez asistence (5:2).
17:58
Branku družstva Floorbee 1. AC Orel Uherský Brod vstřelil Erik Kouřil, asistoval Martin Ležatka (5:1).
09:55
Vyloučen hráč Erik Kouřil družstva Floorbee 1. AC Orel Uherský Brod na 2 minuty za blokování hokejky.
09:18
Branku družstva Floorbee 1. AC Orel Uherský Brod vstřelil Martin Ležatka, asistoval Jakub Ondrůšek (4:1).
06:37
Branku družstva TJ Sokol Brno - Husovice vstřelil Jiří Chládek, asistoval David Čech (3:1).
06:08
Branku družstva Floorbee 1. AC Orel Uherský Brod vstřelil Ondřej Buráň, asistoval Jakub Nevařil (3:0).
03:33
Branku družstva Floorbee 1. AC Orel Uherský Brod vstřelil Ondřej Buráň, asistoval Erik Kouřil (2:0).
02:56
Branku družstva Floorbee 1. AC Orel Uherský Brod vstřelil Kryštof Mikeska bez asistence (1:0).
02:45
Aktuálně sleduje utkání 8 lidí, kotel domácích se začíná plnit, dýmovnice byly zabaveny místní security
01:40
Zdravíme všechny příznivce dobrého florbalu
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Lukáš a Vojtěch Duda.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Brno - Husovice:
00:00
Line-up domácích Floorbee 1. AC Orel Uherský Brod: brankář: Michal Matušák; hráči v poli: Jakub Nevařil, Ondřej Bartoš, Martin Ležatka, Erik Kouřil, Kryštof Mikeska