1:2
1:3
- : -

Bulldogs Brno B - Sokol Brno I EMKOCase GulliversB 3:9
4. Michal Weiser, 21. Michal Weiser, 41. Michal Weiser - 2. Kryštof Indruch, 6. Tomáš Otépka, 14. Lukáš Vancl, 15. Tomáš Dvořák, 20. Lukáš Vancl, 25. Aleš Pokorný, 38. Tomáš Večeřa, 39. Tomáš Večeřa, 45. Radovan Zelený; rozhodčí: Martin Řehák - Bruno Weber; vyloučení: 0:3; využití: 0:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Petr Bureš ? - Matyáš Krupa ?; po třetinách: 1:4, 1:2, 1:3;
45:00
44:59
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil Radovan Zelený bez asistence (3:9).
44:32
Vyloučen hráč Filip Konstant družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB na 2 minuty za hra rukou.
40:26
Branku družstva Bulldogs Brno B vstřelil Michal Weiser, asistoval Daniel Galanský (3:8).
38:12
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil Tomáš Večeřa bez asistence (2:8).
37:45
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil Tomáš Večeřa, asistoval Filip Kozák (2:7).
31:25
Vyloučen hráč Lukáš Demek družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB na 2 minuty za vysoká hokejka.
30:00
30:00
24:43
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil Aleš Pokorný, asistoval Lukáš Vancl (2:6).
21:06
Vyloučen hráč Tomáš Dvořák družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB na 2 minuty za sekání.
20:55
Branku družstva Bulldogs Brno B vstřelil Michal Weiser, asistoval Radek Útrata (2:5).
19:20
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil Lukáš Vancl bez asistence (1:5).
15:00
15:00
14:17
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil Tomáš Dvořák, asistoval Kryštof Indruch (1:4).
13:04
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil Lukáš Vancl, asistoval Aleš Pokorný (1:3).
05:56
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil Tomáš Otépka, asistoval Jan Ponížil (1:2).
03:37
Branku družstva Bulldogs Brno B vstřelil Michal Weiser, asistoval Jan Frydrych (1:1).
01:17
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil Kryštof Indruch, asistoval Tomáš Dvořák (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Řehák a Bruno Weber.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Brno I EMKOCase GulliversB: brankář: Matyáš Krupa; hráči v poli: Tomáš Večeřa, Martin Bazala, Radovan Zelený, Marek Kasal, Jan Hotárek
00:00
Line-up domácích Bulldogs Brno B: brankář: Petr Bureš; hráči v poli: Matěj Hort, Libor Urbánek, Michal Weiser, Jan Frydrych, Matěj Slavík