8:1
3:1
- : -

FBŠ Hattrick Brno - FBC SLOVÁCKO 12:2
12. Jakub Gheorghe, 13. Michal Malec, 14. Ondřej Šimíček, 14. Ondřej Slezák, 17. Michael Ceyp, 17. Tomáš Ondřejka, 20. Matěj Novotný, 20. Jáchym Eliáš, 24. Matěj Němec, 27. Matěj Němec, 31. Tomáš Jančařík, 32. Tomáš Bartoš - 24. Marek Janča, 27. Marek Janča; rozhodčí: Šimon Staněk - Dominik Zapletal; vyloučení: 1:2 + Vojtěch Vjazanko OS; využití: 2:0; zásahy brankářů: David Filla ? - Ema Čechová ?; po třetinách: 1:0, 8:1, 3:1;
36:00
31:14
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil Tomáš Bartoš, asistoval Jan Urban (12:2).
30:27
Vyloučen hráč Vojtěch Vjazanko družstva FBC SLOVÁCKO - osobní trest.
30:27
Vyloučen hráč Vojtěch Vjazanko družstva FBC SLOVÁCKO na 2 minuty za nesportovní chování.
30:02
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil Tomáš Jančařík, asistoval Michael Ceyp (11:2).
26:26
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil Matěj Němec bez asistence (10:2).
26:15
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil Marek Janča, asistoval Maxmilián Čech (9:2).
24:00
24:00
23:29
23:11
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil Matěj Němec, asistoval Ondřej Slezák (9:0).
19:14
Timeout FBC SLOVÁCKO
19:14
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil Jáchym Eliáš, asistoval Ondřej Šimíček (8:0).
19:02
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil Matěj Novotný, asistoval Oldřich Vorba (7:0).
18:52
Vyloučen hráč Vojtěch Vjazanko družstva FBC SLOVÁCKO na 2 minuty za nedovolené vrážení.
16:23
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil Tomáš Ondřejka, asistoval Jáchym Eliáš (6:0).
16:02
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil Michael Ceyp bez asistence (5:0).
13:43
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil Ondřej Slezák, asistoval Ondřej Šimíček (4:0).
13:37
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil Ondřej Šimíček, asistoval Jakub Gheorghe (3:0).
12:33
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil Michal Malec, asistoval Matěj Novotný (2:0).
12:00
12:00
11:52
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil Jakub Gheorghe, asistoval Jáchym Eliáš (1:0).
03:25
Vyloučen hráč Michael Ceyp družstva FBŠ Hattrick Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Šimon Staněk a Dominik Zapletal.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC SLOVÁCKO: brankář: Ema Čechová; hráči v poli: Martin Rokyta, Tomáš Tuhý, Maxmilián Čech, Pavel Jančo, Marek Janča