3:0
3:0
- : -

FBK Atlas Blansko C - FBC Sokol Ivanovice na Hané B 15:0
4. Vojtěch Fedra, 5. Vojtěch Fedra, 7. Vojtěch Fedra, 7. Vojtěch Fedra, 9. Lukáš Kučera, 10. David Navrátil, 11. Lukáš Kučera, 11. Lukáš Kučera, 13. Lukáš Kučera, 15. Lukáš Kučera, 17. Marek Hrazdíra, 22. Vojtěch Fedra, 30. Vojtěch Fedra, 35. David Navrátil, 39. Vojtěch Fedra; rozhodčí: Monika Chromá - Zdeněk Dolíhal; vyloučení: 3:0; využití: 0:0; diváků: 18; zásahy brankářů: David Tenora ? - Tomáš Malý ?; po třetinách: 9:0, 3:0, 3:0;
39:00
38:18
Branku družstva FBK Atlas Blansko C vstřelil Vojtěch Fedra, asistoval Ondřej Mach (15:0).
37:40
Vyloučen hráč Jiří Ohnoutka družstva FBK Atlas Blansko C na 2 minuty za sekání.
34:21
Branku družstva FBK Atlas Blansko C vstřelil David Navrátil bez asistence (14:0).
29:49
Branku družstva FBK Atlas Blansko C vstřelil Vojtěch Fedra, asistoval Lukáš Kučera (13:0).
28:35
Vyloučen hráč Šimon Borek družstva FBK Atlas Blansko C na 2 minuty za bránění ve hře.
27:16
Trestné střílení družstva FBK Atlas Blansko C neproměnil Jiří Ohnoutka.
26:00
26:00
25:59
Vyloučen hráč Marek Hrazdíra družstva FBK Atlas Blansko C na 2 minuty za hra na zemi.
21:48
Další paráda v podání dvojice Kučera-Ferda. Druhý jmenovaný uklízí vzdušnou přihrávku do branky.
21:47
19:07
Po chvíli zmatků odvolali domácí signalizované vyloučení a hraje se dál v plném počtu na obou stranách
16:32
Branku družstva FBK Atlas Blansko C vstřelil Marek Hrazdíra, asistoval Jakub Vyroubal (11:0).
14:37
Kučera právě předvedl zakončení ala Tomáš Hertl a navyšuje už tak vysoké vedení domácích
14:36
Branku družstva FBK Atlas Blansko C vstřelil Lukáš Kučera, asistoval Vojtěch Fedra (10:0).
13:00
13:00
12:00
10:45
10:03
Branku družstva FBK Atlas Blansko C vstřelil Lukáš Kučera, asistoval Šimon Borek (7:0).
09:24
bodové dostihy mezi domácími Fedrou a Kučerou pokračují...
09:23
Branku družstva FBK Atlas Blansko C vstřelil David Navrátil, asistoval Lukáš Kučera (6:0).
09:10
Domácí gólman si smlsnul na pokusu Kouby
08:33
Branku družstva FBK Atlas Blansko C vstřelil Lukáš Kučera, asistoval David Navrátil (5:0).
06:59
Domácí dvojice Fedra-Kučera opět zaúřadovala a vidina bodů se hostujícím Ivanovicím nenávratně vzdaluje
06:58
06:01
Dominantní výkon korunuje blanenský mladíček hattrickem.
06:00
Branku družstva FBK Atlas Blansko C vstřelil Vojtěch Fedra, asistoval Šimon Borek (3:0).
05:10
Timeout FBC Sokol Ivanovice na Hané B
04:26
Úvodní tlak hostujícího týmu utichl nástupem domácího V. Fedry
04:25
03:51
Branku družstva FBK Atlas Blansko C vstřelil Vojtěch Fedra, asistoval David Navrátil (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Monika Chromá a Zdeněk Dolíhal.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Sokol Ivanovice na Hané B:
00:00
Line-up domácích FBK Atlas Blansko C: brankář: David Tenora; hráči v poli: Patrik Crla, Vojtěch Fedra, Lukáš Kučera, Ondřej Mach, Jakub Vyroubal